Velké průvodce po 4 kontinentech

V loňském roce jsme uvedli na trh zcela novou řadu obsáhlých průvodců. Zákazníci jsou nadšeni, protože tyto výpravné průvodce s krásnými fotografiemi z exotických destinací tvoří samostatnou kategorii, která na trhu dosud chyběla. Proto jsme pro vás připravili čtveřici nových průvodců po čtyřech světadílech, na knižních pultech se objeví již počátkem března. V našem e-shopu si je můžete objednat už teď.

Co třeba oslavit příchod jara v Japonsku? Na atmosféru oslav svátku sakur budete dlouho vzpomínat. Nebo chcete zažít dobrodružnou výpravu do africké pouště či přejet hřeben Vysokého Atlasu? Barvy a chutě Maroka jsou skutečně velmi emotivní, jen nezapomeňte na to, že ramadán letos začíná již 6. května a trvá do 4. června.

Další dvě destinace nalákají milovníky pěší turistiky a přírody. Navštivte některý z 25 národních parků amerického Západu, které velký průvodce popisuje - Yosemite, Redwood, Lassen, Crater Lake, Glacier, Grand Teton, Arches, Zion anebo dokonce dechberoucí Grand Canyon. Pokud chcete zůstat v Evropě, jednoznačná volba je Norsko. Kdo aspoň jednou viděl západní fjordy, Jotunheimen nebo náhorní plošinu Hardangervidda, přespal v chatce hytter s travnatou střechou anebo pod stanem kdekoliv v horách nebo u řeky s pitnou vodou, pravděpodobně si tuto krajinu nadosmrti zamiloval.

Velké průvodce nabízejí to nejlepší z dané destinace, najdete v nich ale i místa méně známá. S orientací ve městech i na trasách vám pomohou podrobné mapy. Už před cestou do ciziny v knihách načerpáte inspiraci a dozvíte se mnoho zajímavostí o zemi a jejích obyvatelích. Úžasné fotografie vás příjemně naladí a možná i ovlivní výběr míst, která budete chtít navštívit. To vše vám pomůže naplánovat pobyt a užít si pěknou dovolenou.

Japonsko Maroko Japonsko Norsko

Věříme, že se vám i tyto nové publikace zalíbí a budou vám opravdu spolehlivými průvodci.

V této řadě už vyšlo Bali, Filipíny, Tanzanie, Izrael, Kanada, Finsko, Island, Itálie a Španělsko. S novými přírůstky bude nabídka zahrnovat 13 podrobných průvodců do celého světa. A tím rozhodně nekončíme. Těšit se můžete na další exotické destinace…