Česko-španělská konverzace

Česko-španělská konverzace

Moderní konverzace španělštiny vám bude užitečným pomocníkem na cestách, při pracovních schůzkách i na dovolené. U frází je doplněn přepis výslovnosti. Konverzace obsahuje i oboustranný slovníček a přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

ISBN: 978-80-7508-283-1
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075082831
formát: 95 x 140 mm
stran: 352
hmotnost: 180 g
edice: 4
vydání: 30. 4. 2017
ebook format: epub 1. vyd.
ebook kód: 9788087819975
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 8 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění
  • Přepis výslovnosti všech frází
  • 16 stran gramatiky, 25 stran praktických informací o zemi
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Moderní konverzace současné španělštiny. Španělsky mluví přes 400 milionů lidí, proto neváhejte a naučte se alespoň základní slova a fráze. Také příliš nepočítejte s tím, že se ve Španělsku, nebo dokonce v Jižní Americe domluvíte například anglicky. Příjemně zpracovaná konverzace vám bude užitečným pomocníkem na cestách k moři, do hor, při pracovních schůzkách i na dovolené. Využít ji můžete i při výuce španělštiny. U frází je doplněn přepis výslovnosti.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Najdete v ní klasické fráze vhodné do výuky i na cesty, ale také nejnovější slovní zásobu z oblasti internetu a digitálních technologií.

Užitečnou přílohou je oboustranný španělský slovník, přehled gramatiky, tipy na cesty a praktické informace o španělsky mluvících zemích.