Česko-španělská konverzace EE

Česko-španělská konverzace EE

Šikovný pomocník na cesty do Španělska. Tato knížečka vám pomůže pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích. U frází je uveden fonetický přepis výslovnosti. Oceníte ji na letišti, v hotelu, na nákupech, při poznávání památek, sportu, v baru i v restauraci. Kniha obsahuje také oboustranný španělský slovníček a doporučení na cesty. Prostě spolehlivý pomocník za skvělou cenu!

ISBN: 978-80-7508-393-7
EAN: 9788075083937
vazba: lepená vazba, měkké lamino
formát: 95 x 140 mm
stran: 192
hmotnost: 100 g
edice: 2
vydání: 20. 4. 2018
Obsah
  • 1 200 vět a frází
  • 800 slovíček v tématech
  • 5 000 hesel ve slovníku
  • Výslovnost, doporučení a upozornění
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato konverzace vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích na cestách po Španělsku, obsahuje přepis výslovnosti frází. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete poznávat památky nebo se vydáte do přírody.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný španělský slovníček.

Pokud potřebujete podrobnější konverzaci, doporučujeme čtyřbarevnou španělskou konverzaci zhruba dvojnásobného rozsahu. Zájemce o hovorovou španělštinu potěší slovník španělského slangu nebo náš speciální titul, mluvník.