Barcelona - 3. vydání

Barcelona - 3. vydání

Aktualizované vydání oblíbeného kapesního průvodce po katalánské metropoli. Nabízí ta nejzajímavější místa, která byste při svém pobytu neměli vynechat. Publikace obsahuje mapku Barcelony a užitečné výrazy ve španělštině. Praktické informace vám pomohou připravit se na cestu, najít ideální ubytování a přiblíží vám památky i kulturu Barcelony. Průvodce doplňují tipy na výlety do okolí.

ISBN: 978-80-7508-472-9
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075084729
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 176 g
edice: 3
vydání: 30. 10. 2019
Obsah
  • Popis nejatraktivnějších lokalit a památek, TOP 10 zajímavostí a ideální den v Barceloně.
  • Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Malý katalánský gastronomický slovníček.
  • Na klopách obálky mapky centra Barcelony, Barri Gótic, Montjuic a Výlety do okolí.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Aktualizovaný průvodce po Barceloně vás seznámí vás s bohatou historií, kulturou a mnoha památkami, ale poznáte také moderní tvář města. Barcelona je městem módy, architektury a umění, svou kariéru zde budovali někteří z nejvýznamějších umělců 20. století: Joan Miró, Salvador Dalí a také Pablo Picasso, který zde strávil část života. Nesmazatelný otisk v Barceloně zanechal architekt Antoni Gaudí.

Určitě si nenecháte ujít ani místní pláže a sportovní aktivity. Nezapomeňte ochutnat některý z pokrmů tradiční španělské kuchyně, podávané v doporučených podnicích a užijte si také divoký noční život, který je pro Barcelonu typický. Praktické informace vám pomohou připravit se na cestu, najít ideální ubytování a přiblíží vám kulturu a životní styl Katalánců. 

Publikace obsahuje mapu Barcelony a okolí a také slovníček nejužitečnějších frází ve španělštiněPokud chcete mít jistotu, že se zde domluvíte v každé situaci, přibalte si katalánskou konverzaci. Oceníte ji také v restauraci nebo při seznamování. Průvodce doplňují tipy na výlety do okolí, například na Montserrat, Sitges nebo Penedes.