Francouzská Riviéra - Poznejte

Francouzská Riviéra - Poznejte

Průvodce nabízí 14 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s celou oblastí. Objevte to nejlepší z tohoto bonvivánského regionu: malebné vesnice v kopcích, bohaté tržnice s nejrůznějšími dobrotami, elegantní zahrady a mnoho dalšího... Díky praktickým radám můžete poznat místní kuchyni a dozvědět se, kam vyrazit za zábavou a relaxací. Při svých cestách za poznáním oceníte podrobnou rozkládací mapu.

ISBN: 978-80-7508-195-7
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075081957
formát: 117 x 194 mm
stran: 144
hmotnost: 290 g
edice: 1
vydání: 15. 5. 2016
ebook format: epub
ebook kód: 9788075083715
Obsah
 • 14 prohlídkových tras oblastí.
 • Podrobná rozkládací mapa.
 • Praktické informace a tipy na cestu.
 • Kde se ubytovat, najíst a nakoupit.
 • Kam vyrazit za zábavou i oddechem.
 • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce nabízí 14 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s regionem. Riviéra nabízí okouzlující mix velkoleposti a půvabu spolu s různorodými architektonickými památkami. Středozemní klima se slunečním svitem po více než 300 dní v roce vždy patřilo ke zdejším lákadlům. V podobě zdejších měst se odráží historie i klima. 

Trasy v tomto průvodci začínají v Nice, pak se zaměříme na pobřežní pás mezi městem Menton na východě u italských hranic a Cannes na západě, následně se obrátíme do vnitrozemských obcí Grasse a Vence v předhůří francouzského Předalpí a poté na západ směrem k Saint-Tropez a drsnému horskému pásu Massif des Maures v sousedním regionu Var.

Průvodce obsahuje následující trasy:

 1. Vieux Nice
 2. Promenade des Anglais
 3. Cimiez
 4. Promenade du Paillon
 5. Colline du Château a Vieux Port
 6. Cesty Corniches
 7. Monako
 8. Menton
 9. Vence
 10. Antibes
 11. Cannes
 12. Grasse
 13. Saint-Tropez
 14. Massif des Maures

U každé trasy najdete časovou náročnost, popis jednotlivých zajímavostí, přehlednou mapku a další praktické informace, například o otevíracích dobách. Nechybí tipy na občerstvení nebo ubytování v okolí. Na cestách se bude hodit i podrobná rozkládací mapa, na které jsou trasy také vyznačeny.