Česko-francouzská konverzace, 4. vydání

Česko-francouzská konverzace, 4. vydání

Konverzaci současné francouzštiny ocení studenti i cestovatelé. Na 352 stranách najdete mnoho témat, slovník a přehled gramatiky. Konverzaci využijete v restauraci, na nákupech, v hotelu i při seznamování, pomocníkem bude také v nečekaných situacích, které vás na cestách mohou potkat. Kniha je vhodná i pro začátečníky.

ISBN: 978-80-7508-375-3
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075083753
formát: 95 x 140 mm
stran: 352
hmotnost: 178 g
edice: 4
vydání: 20. 2. 2018
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 8 000 hesel ve slovníku
  • Doporučení a upozornění
  • Přepis výslovnosti všech frází
  • 15 stran gramatiky, 20 stran praktických informací
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Nové vydání moderní konverzace současné francouzštiny. Knihu ocení studenti jazyka i příležitostní návštěvníci Alp, Paříže či Azurového pobřeží. Na 352 stranách najdete množství užitečných témat, francouzský slovník, přehled gramatiky francouzštiny a informace o francouzsky mluvících zemích a oblastech. Samozřejmostí je též i fonetický přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky.

Konverzace nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, nápisy, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Najdete v ní klasické fráze vhodné do výuky i na cesty, ale také nejnovější slovní zásobu z oblasti internetu a digitálních technologií.

Zájemcům o hovorovou francouzštinu doporučujeme náš speciální titul,slovník slangu PAS DE BLEME.