Madrid - 2. vydání

Madrid - 2. vydání

Nové vydání průvodce po Madridu představuje to nejzajímavější ze španělské metropole. S naším průvodcem se můžete vydat také za kulturou, na nákupy, ochutnat tradiční španělskou kuchyni a skvělé víno. Najdete v něm mnoho praktických informací týkajících se ubytování, přípravy na cestu nebo řešení problematických situací. Součástí publikace je několik map Madridu a okolí i a užitečné výrazy ve španělštině.

ISBN: 978-80-7508-502-3
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075085023
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 178 g
edice: 2
vydání: 30. 10. 2019
Obsah
  • Popis nejatraktivnějších lokalit a památek, TOP 10 zajímavostí a ideální den v Madridu.
  • Přehled kulturních událostí a tipy pro milovníky nákupů a sportovní nadšence
  • Tipy na výlety do okolí: Toledo, Segovia, Ávila, El Escorial, Valle de los Caídos, Aranjuez a Chinchón.
  • Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
  • Na klopách obálky mapa širšího a užšího centra Madridu, silniční mapa okolí a užitečné výrazy ve španělštině.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Průvodce po Madridu vám jej představí v celé jeho kráse. Díky přehledu všech zajímavostí vám neunikne žádná důležitá památka. S naším průvodcem se také můžete vydat na nákupy do vyhlášených obchodních domů, ochutnat tradiční španělskou kuchyni a užívat si nočního života. Najdete v něm také mnoho praktických informací týkajících se ubytování, přípravy na cestu nebo řešení problematických situací. Součástí publikace je několik map Madridu a okolí i užitečné výrazy ve španělštině. Pokud se chcete vybavit podrobnějším jazykovým pomocníkem, doporučujeme naši španělskou konverzaci.

Přestože je Madrid jedním z nejmladších evropských hlavních měst, postupem času zastínil všechna daleko starobylejší španělská města, včetně Sevilly a Valencie, a dnes je politickým a ekonomickým motorem Španělska. Snad jen Barcelona se mu může svým významem rovnat. Madrid je také ideálním stanovištěm, odkud můžete vyrážet na výlety po celé Kastilii. Náš průvodce jich nabízí celou řadu, například do měst Toledo, Segovia a Ávila, zapsaných na seznamu UNESCO. Dalšími cíli mohou být El Escorial, Valle de los Caídos, Aranjuez nebo Chinchón.