Peru výprodej

Peru výprodej

Celobarevný průvodce zemí unikátních přírodních krás i historických zajímavostí. Od pramenů Amazonky po Machu Picchu. Poslední kus se slevou 30%. Původní cena 698 Kč, nyní za 488 Kč.

ISBN: 978-80-7462-973-0
vazba: brožovaná
formát: 129 x 198 mm
stran: 531
EAN: 9788074629730
edice: 2016
vydání: 29. 9. 2016
Obsah
  • V knize jsou popsány největší zajímavosti Peru.
  • Více než 70 podrobných barevných map. Doporučené trasy pro výlety, vyznačené i v mapové příloze.
  • Seznamy ubytovacích a stravovacích zařízení s adresami, aktuálními kontaktními údaji, otevíracími hodinami i cenami.
Doporučujeme
Podrobné informace

Nový, celobarevný průvodce zemí unikátních přírodních i historických zajímavostí. Od pramenů Amazonky po Machu Picchu.

Průvodce po Peru prestižní řady Rough Guides podrobil hloubkovému zkoumání dechberoucí půvaby této země, jako jsou podivuhodnosti Machu Picchu, jezera Titicaca, kaňonu Colca včetně nekonečně pestré škály restaurací v Limě. Čtyři zkušení cestovatelé si rozdělili každý kousek území, aby mimo jiné rozmlouvali s amazonskými šamany, překonali na raftu vody mocné řeky Urumamby a šplhali k málo navštěvovaným inckým ruinám v Choquequirao.
 
Zjistěte, kde najít to nejlepší peruánské pisco, odkud lze mít ten nejúchvatnější výhled na deštné pralesy a horské stezky a kde vás čekají pláže se vzrušujícími vlnami k surfování. Pomocí průvodce Rough Guides získáte skvělý přehled o nejlepších způsobech cestování mezi vašimi jednotlivými cíli a také o trasách a cenách. Seznamte se s Inky, jejich kulturou a památkami, které nám zanechali, pátrejte s námi po pestré současné i tradiční hudební scéně a poznejte bohatou paletu exotické živočišné a rostlinné říše, včetně nahlédnutí do léčebných postupů a tajů halucinogenních rostlin. Více než 70 srozumitelných barevných map pomůže se zorientovat v možnostech ubytování. S průvodcem Rough Guides se nemusíte obávat, že byste zůstali trčet na zapomenuté konečné zastávce!

Z prestižní britské řady Rough Guides.