Thajsko (e-book)

Thajsko (e-book)

Pouze jako e-book. V Thajsku vás čekají deštné pralesy, pulzující velkoměsta, nádherná přímořská letoviska i proslulá kuchyně. Rovněž nabídka sportovních aktivit je tu nebývale široká. Náš průvodce nabízí nejzajímavější místa a zážitky.

ISBN: 978-80-7508-098-1
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075080981
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 178 g
edice: 1
vydání: 5. 10. 2015
ebook format: epub
ebook kód: 9788075081162
Obsah
  • Přehled nejzajímavějších míst v Thajsku: chrámy, ostrovy, prales i rýžová pole ve vnitrozemí.
  • Kam za zážitky: od koupání na nejkrásnějších plážích na světě přes pestrou gastronomii po noční život v ulicích.
  • Poznejte místní kulturu, buddhistickou vyrovnanost, pulzující metropole i tradiční vesnice.
  • Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Thajsko, v doslovném překladu „země svobodných“, je jedinou zemí v jihovýchodní Asii, která nikdy nebyla kolonií. Právě tento fakt je zřejmě příčinou toho, že tu i v současnosti vládne neuvěřitelně vřelá a pohodová atmosféra. Čekají na vás deštné pralesy, pulzující velkoměsta i nádherná přímořská letoviska. Thajsko se může pochlubit jedněmi z nejčistších a nejkrásnějších pláží v Asii. Rovněž nabídka sportovních aktivit je tu nebývale široká. Naprostým standardem jsou takřka všude půjčovny lodí, windsurfingů a vodních skútrů, věnovat se můžete také potápění, rybaření nebo si dopřát tradiční masáž.

Thajská kuchyně je vyváženou směsicí ostrých, kyselých a sladkých chutí. Tajemství nefalšovaného gurmánského prožitku tkví v dokonalé souhře a zároveň kontrastu jednotlivých ingrediencí. Thajská kuchyně nabízí tolik druhů jídel, že si bez problémů můžete každý den dopřát něco jiného a stejně odjedete s pocitem, že jste neochutnali zdaleka vše.