Vietnam - 2. vydání

Vietnam - 2. vydání

Druhé vydání průvodce na cesty za exotikou. Vietnam se může pochlubit nepřeberným množstvím přírodních divů, nádherných pláží i výtečnou kuchyní. Můžete relaxovat na pláži, užívat si vodních sportů, poznávat města i národní parky. Text je doplněn množstvím praktických informací, inspirací na výlety a tipů na zážitky.

ISBN: 978-80-7508-223-7
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075082237
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 178 g
edice: 2
vydání: 10. 8. 2016
ebook format: epub
ebook kód: 9788075083333
Obsah
  • Mapa Vietnamu.
  • Přehled nejzajímavějších míst, která byste měli vidět.
  • Tipy, jak trávit volný čas.
  • Praktické rady na cesty.
  • Seznam hotelů a restaurací.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Turistický průvodce nabízí to nejzajímavější z celého Vietnamu. Text je doplněn množstvím poutavých fotografií, kniha je tak skutečnou inspirací na cesty. Pevná, šitá vazba vydrží časté používání v terénu a díky praktickému formátu lze průvodce pohodlně nosit v kapse. 

Vietnam se může pochlubit nepřeberným množstvím přírodních divů. Známá Dračí zátoka soupeří s thajskou Phang Nga o titul nejkrásnější zátoky této části světa. Pobřeží Vietnamu je doslova obsypáno nádhernými plážemi. Dosyta si tu můžete užít veškerých vodních sportů a ve zdejších restauracích vám naservírují ty nejlepší pokrmy z mořských plodů. Vnitrozemí Vietnamu dominuje pás téměř neprostupného Annamského pohoří, dále na jih se poté rozprostírají pláně středovietnamské vysočiny. Země je díky své přírodní rozmanitosti biology považována za jakousi učebnici evoluce. Národní park Vu Quang je označován za „Galapágy jihovýchodní Asie“.

V průvodci najdete i praktické turistické informace, tipy na cestování, ubytování, stravování a různé zajímavosti. Pokud hledáte podrobnější informace, určitě vás potěší Velký obrazový průvodce Vietnam. A konečně pro vášnivé cestovatele tu máme průvodce řady Poznejte s detailně vypracovanými trasami po celé zemi.