Vietnam - Poznejte (e-book)

Vietnam - Poznejte (e-book)

Průvodce pouze ve verzi e-book. Země nabízí svým návštěvníkům neuvěřitelné množství historických pamětihodností a přírodních krás.  Prostřednictvím 16 tras poznáte nejzajímavější místa Vietnamu. U každé trasy najdete podrobný popis, časovou náročnost, mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se občerstvit.

ISBN: 978-80-7508-202-2
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075082022
formát: 117 x 194 mm
stran: 144
hmotnost: 294 g
edice: 1
vydání: 16. 7. 2016
ebook format: epub
ebook kód: 9788075083517
Obsah
  • 16 prohlídkových tras zemí.
  • Podrobná rozkládací mapa Vietnamu.
  • Praktické informace a tipy na cestu.
  • Kde se ubytovat, najíst a nakoupit. Kam vyrazit za zábavou i oddechem.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Vietnam nabízí svým návštěvníkům neuvěřitelné množství historických pamětihodností a přírodních krás. Jeho chloubou jsou nádherné písečné pláže, omývané tyrkysovými vodami oceánu, stejně jako divoká pohoří pokrytá nekonečnými porosty lesů. Ulice vietnamských měst a městeček jsou plné života a barev.

Podstatou vietnamské kuchyně je hledání harmonie a vyváženosti pěti chutí – sladké, kyselé, hořké, pálivé a slané. Ať si dopřejete jeden pokrm, či se zúčastníte slavnostnějšího aktu o více chodech, váš gurmánský zážitek bude vždy dokonalý. Vrcholem každé návštěvy Vietnamu jsou pak zdejší trhy. Ať již zamíříte na ty plovoucí do delty Mekongu, do hor za místními kmeny či do moderní tržnice, nabídka zboží i jeho ceny vás vždy mile překvapí.

Prostřednictvím 16 tras poznáte nejzajímavější místa Vietnamu. U každé trasy najdete podrobný popis, časovou náročnost, mapku, ilustrační fotky i tipy, kde se občerstvit.