Jak jednat s problematickými lidmi

Jak jednat s problematickými lidmi

Theo Theobald

Kniha nabízí rychlé a účinné strategie jednání nejen s potížisty. Když pochopíte motivy a chování problematických lidí, naučíte se s nimi jednat, zachovat si chladnou hlavu a předejít nepříjemným situacím. Knihu doplňují ukázkové dialogy, techniky, praktická cvičení a užitečné tipy. Můžete ji využít pro zlepšení vlastních výkonů i jako zdroj nápadů při práci ve skupinách pro zlepšení výkonu celého týmu.

ISBN: 978-80-7508-607-5
vazba: měkká, lepená vazba, matné lamino
EAN: 9788075086075
formát: 138 x 216 mm
stran: 176
hmotnost: 280 g
edice: 1
vydání: 10. 8. 2020
ebook format: epub
ebook kód: 9788075086754
Obsah
  • Stručný kurz o lidských vztazích.
  • Jednání s problematickými šéfy a kolegy, zvládání agrese.
  • Jak na lenochy, tyrany, reptaly, perfekcionisty, manipulátory...
  • Jak to máte s morálkou a přístupem k práci?
  • Jednání s problematickými zákazníky, řešení stížností.
  • Sociální sítě, e-mail, kyberšikana.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato nová příručka nabízí rychlé a účinné strategie jednání nejen s potížisty. Poradí vám, jak se dostat na kobylku šikanistům, hnidopichům, manipulátorům a kverulantům. Když pochopíte motivy a chování problematických lidí, naučíte se s nimi jednat, zachováte si chladnou hlavu a předejdete nepříjemným situacím.

Pro nezasvěcené se mohou problematičtí lidé stát skutečným životním prokletím. Dokážou řádně zkomplikovat život i práci. Hlavním cílem této knihy je pomoci vám naučit se, jak si problematické lidi „vychutnat“. Jakmile k nim najdete ten správný klíč, můžete se jim dostat na kobylku, ovlivňovat je, přimět je, aby pracovali pro vás a to všechno, aniž by si toho sami všimli. Příručku doplňují ukázkové dialogy, techniky, praktická cvičení, šablony a užitečné tipy. Můžete ji využít pro zlepšení vlastních výkonů i jako zdroj nápadů při práci ve skupinách pro zlepšení výkonu celého týmu. Příručka vám poradí také s přípravami prezentace, ovládáním publika, se zlepšením písemného projevu nebo navazováním kontaktů a budováním nových vztahů.

Knihy z řady VSTŘÍC ÚSPĚCHU jsou určeny všem, kteří se chtějí zlepšovat, především pak začínajícím manažerům a budoucím lídrům. Jsou nabité chytrými postřehy, radami a skutečně účinnými technikami, které jsou prověřené praxí.

POMOHOU VÁM:

  • získat klíčové dovednosti a zlepšit své pracovní výkony
  • dosáhnout rychlých a významných pokroků
  • posunout se dále v práci, kariéře i osobním životě


Všech 10 knih řady Vstříc úspěchu si u nás můžete objednat jako komplet za zvýhodněnou cenu 1 990 Kč, ušetříte 820 Kč.