Jak si lépe zorganizovat čas

Jak si lépe zorganizovat čas

Patrick Forsyth

Kniha vám pomůže si lépe zorganizovat svůj čas v práci i osobním životě. Je nabitá osvědčenými radami a technikami, které přispějí ke zlepšení organizace vašich činností. Praktická cvičení a užitečné šablony vám umožní zaměřit se na priority, což vás výrazně posune na vaší cestě k pracovním úspěchům. Kniha vám poskytne potřebné nástroje k tomu, abyste byli výkonnější a efektivnější.

ISBN: 978-80-7508-610-5
vazba: měkká, lepená vazba, matné lamino
EAN: 9788075086105
formát: 138 x 216 mm
stran: 176
hmotnost: 282 g
edice: 1
vydání: 10. 8. 2020
ebook format: epub
ebook kód: 9788075086778
Obsah
  • Čas: zdroj příležitostí i potíží
  • E-mail: pomocník, nebo škůdce?
  • Jedno po druhém, metody time managementu.
  • Poraďte si s papírováním
  • Práce s lidmi, komunikace, motivace, rozvoj...
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Dobrý a efektivní time management je zásadní. Je to dovednost, kterou všichni potřebujeme, abychom byli schopni dobře fungovat v současném pracovním prostředí. Je to faktor, který vás může odlišit od ostatních. Faktor, jehož zvládnutí vám umožní dosahovat vašich kariérních cílů.

Obecné zásady jsou poměrně jasné. Už bylo mnohokrát řečeno, že byste měli dělat to, co je důležité, a nezabývat se tím, co důležité není. To je ale poněkud zjednodušující přístup. Pokud chcete začít využívat zásady dobrého time managementu v praxi, je potřeba vyvinout větší úsilí a nasazení.

Tato kniha přezkoumává klíčové přístupy a předkládá techniky i celou řadu tipů, jak být produktivnější. Je koncipována tak, abyste její rady mohli využít v praxi. Najdete zde nápady, které vám mohou změnit život. Bude vám chvíli trvat, než si na některé věci zvyknete, ale poté pro vás budou snadnější. Umožní vám být výkonnější a efektivnější v osobním i pracovním životě, jelikož budete zvládat více věcí a zároveň se budete umět lépe soustředit na to, co je opravdu důležité. To vše může pozitivně ovlivnit vaši kariéru.

Knihy z řady VSTŘÍC ÚSPĚCHU jsou určeny všem, kteří se chtějí zlepšovat, především pak začínajícím manažerům a budoucím lídrům. Jsou nabité chytrými postřehy, radami a skutečně účinnými technikami, které jsou prověřené praxí.

POMOHOU VÁM:

  • získat klíčové dovednosti a zlepšit své pracovní výkony
  • dosáhnout rychlých a významných pokroků
  • posunout se dále v práci, kariéře i osobním životě


Všech 10 knih řady Vstříc úspěchu si u nás můžete objednat jako komplet za zvýhodněnou cenu 1 990 Kč, ušetříte 820 Kč.