Jak správně řídit projekty

Jak správně řídit projekty

Paul J. Fielding

Kniha jednoduchým způsobem objasňuje principy řízení projektů a manažerské práce. Obsahuje praktická cvičení a tipy, které vás provedou problematikou úspěšného řízení projektu od jeho vzniku až po dokončení. Osvojte si nezbytné dovednosti pro časově a finančně efektivní řízení projektů s naší novou příručkou. Využívejte své zkušenosti, aby byl každý váš nový projekt lepší než ten předchozí!

ISBN: 978-80-7508-622-8
vazba: měkká, lepená vazba, matné lamino
EAN: 9788075086228
formát: 138 x 216 mm
stran: 260
hmotnost: 330 g
edice: 1
vydání: 10. 10. 2020
ebook format: epub
ebook kód: 9788075086808
Obsah
  • Nezbytné dovednosti pro časově a finančně efektivní řízení projektů
  • Projekt a projektový manažer
  • Různé modely životního cyklu projektu
  • Správa projektu a principy vedení týmu
  • Plánování projektu, personální zajištění, realizace a vyhodnocení
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato příručka vám jednoduchým a praktickým způsobem objasní základy a principy řízení projektů, které je dnes jednou ze zásadních pracovních dovedností. Může pro vás být též ideálním prvním krokem při získávání manažerských dovedností a budování kariéry na vedoucí pozici. Kniha obsahuje praktická cvičení a užitečné tipy, které vás provedou problematikou úspěšného řízení projektu od jeho vzniku až po dokončení. 

Kniha se zabývá různými typy modelů projektů, otázkami souvisejícími s plánováním kvality, personálním zajištěním, řízením nákladů a harmonogramu projektů (time managementu projektů) a dalšími tématy. Tento text však nemá sloužit jako náhrada speciální kvalifikace nebo metodiky v oblasti řízení projektů, ale jako praktická přípravná příručka a pomocník. Pokud nemáte o projektech ani ponětí a po této knize jste sáhli jen ze zvědavosti, abyste zjistili, zda by pro vás řízení projektů mohlo být zajímavé – vítejte! Osvojte si nezbytné dovednosti a využívejte své zkušenosti, aby byl každý váš nový projekt lepší než ten předchozí!

Knihy z řady VSTŘÍC ÚSPĚCHU jsou určeny všem, kteří se chtějí zlepšovat, především pak začínajícím manažerům a budoucím lídrům. Jsou nabité chytrými postřehy, radami a skutečně účinnými technikami, které jsou prověřené praxí.

POMOHOU VÁM:

  • získat klíčové dovednosti a zlepšit své pracovní výkony
  • dosáhnout rychlých a významných pokroků
  • posunout se dále v práci, kariéře i osobním životě


Všech 10 knih řady Vstříc úspěchu si u nás můžete objednat jako komplet za zvýhodněnou cenu 1 990 Kč, ušetříte 820 Kč.