Česko-anglická konverzace EE

Česko-anglická konverzace EE

Anglická konverzace na cesty vhodná i pro začátečníky vám pomůže pohotově se dorozumět. Oceníte ji na letišti, při pasové kontrole, v hotelu, na nákupech, při seznamování, poznávání památek, v nouzových situacích nebo v restauraci. U všech frází je uveden fonetický přepis anglické výslovnosti. Kniha obsahuje také oboustranný slovníček. Prostě spolehlivý pomocník za skvělou cenu!

ISBN: 978-80-7508-189-6
EAN: 9788075081896
vazba: lepená, měkké lamino
formát: 95 x 140 mm
stran: 192
hmotnost: 100 g
edice: 2
vydání: 30. 6. 2016
Obsah
  • 1 200 vět a frází, 800 slovíček v tématech
  • 5 000 hesel ve slovníku
  • Výslovnost, doporučení a upozornění
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato knížečka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích, a to i pokud jste v angličtině začátečník. Kniha obsahuje přepis výslovnosti anglických slov a frází. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete poznávat památky, bavit se ve městě nebo se vydáte do přírody.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný anglický slovníček a doporučení na cesty.

Pokud potřebujete podrobnější konverzaci, doporučujeme čtyřbarevnou anglickou konverzaci zhruba dvojnásobného rozsahu. Zájemcům o hovorovou angličtinu doporučujeme slovník slangu WAZZUP nebo náš speciální titul, mluvník.