Anglický šikovný slovník

Anglický šikovný slovník

Starší vydání za poloviční cenu, poslední kusy. Slovník je určen pro mírně pokročilé žáky ZŠ a SŠ. Kniha obsahuje běžnou slovní zásobu, přehled gramatiky a konverzační okruhy vhodné pro školní výuku. Skvěle se hodí i do knihovny.

ISBN: 978-80-87062-62-3
vazba: měkká, lepená vazba, mřížkové lamino
formát: 115 x 165 mm
stran: 736
hmotnost: 444 g
edice: 1, 2009
Obsah
  • 35 000 hesel, 5 000 příkladů, idiomů a frází, 67 000 překladů
  • 75 stran konverzačních okruhů vhodných pro školní výuku
  • 350 studijních poznámek
  • Přehled anglické gramatiky s příklady
Vlastnosti
  • Dvoubarevný tisk pro lepší přehlednost hesel
Doporučujeme
Podrobné informace

Výprodej staršího vydání oblíbeného anglického studijního slovníku za zvýhodněnou cenu. Na skladě zbývá posledních 6 knih!

Kniha je určená především začínajícím a středně pokročilým žákům na ZŠ a SŠ nebo do školní knihovny. Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná slova a obraty ze spisovné i hovorové angličtiny. Důraz je kladen na přehlednost, srozumitelnost a užitečné doplňující informace pro studium jazyka.

Přehled anglické gramatiky spolu s ilustračními příklady vám umožní rychle si osvojit základy jazyka a zásady jeho užívání. Užitečnou pomůckou pro žáky jsou i praktické poznámky o použití anglických slov - tzv. usage. Jistě ocení také konverzační přílohu vhodnou pro přípravu do hodiny nebo k maturitě, ale také k osvojování slovní zásoby a aktivního překládání. Mnoho témat můžete využít i při běžné konverzaci, např. Pozdravy a oslovení, Seznámení, Pozvání a návštěva, Čas, Telefonování, Počítač, Rodina, Bydlení, Zdraví atd. To vše s přepisem anglické výslovnosti.