Vaše dotazy zodpovíme mezi 8.00 a 16.00 hodinou +420 541 233 160
Anglický šikovný slovník

Anglický šikovný slovník

delivery car

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč

delivery package

Doručujeme
po celém Česku i zahraničí

delivery arrow

Zboží můžete vrátit
do 14 dní bez udání důvodu

Výprodej staršího vydání oblíbeného anglického studijního slovníku za zvýhodněnou cenu. Na skladě zbývá posledních 6 knih!

Kniha je určená především začínajícím a středně pokročilým žákům na ZŠ a SŠ nebo do školní knihovny. Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná slova a obraty ze spisovné i hovorové angličtiny. Důraz je kladen na přehlednost, srozumitelnost a užitečné doplňující informace pro studium jazyka.

Přehled anglické gramatiky spolu s ilustračními příklady vám umožní rychle si osvojit základy jazyka a zásady jeho užívání. Užitečnou pomůckou pro žáky jsou i praktické poznámky o použití anglických slov - tzv. usage. Jistě ocení také konverzační přílohu vhodnou pro přípravu do hodiny nebo k maturitě, ale také k osvojování slovní zásoby a aktivního překládání. Mnoho témat můžete využít i při běžné konverzaci, např. Pozdravy a oslovení, Seznámení, Pozvání a návštěva, Čas, Telefonování, Počítač, Rodina, Bydlení, Zdraví atd. To vše s přepisem anglické výslovnosti.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-87062-62-3
Vazba měkká, lepená vazba, mřížkové lamino
Formát115 x 165 mm
Stránky736
Vydání1, 2009

Naposledy jste si prohlédli

  • 99 % zboží skladem
  • 500+ titulů
  • 54 jazyků
  • 27 let zkušeností