Česko-bulharská konverzace

Česko-bulharská konverzace

Přehledná tematicky členěná konverzace nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací. Oceníte ji v běžných i nečekaných situacích, které vás na cestách mohou potkat. Hodit se může i bulharský slovníček a užitečné informace o zemi. Ať už cestujete k moři nebo do bulharských hor, konverzace by neměla ve vašem batohu nebo kufru chybět. Kniha má kulaté rožky.

ISBN: 978-80-7508-121-6
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075081216
formát: 95 x 140 mm
stran: 320
hmotnost: 162 g
edice: 2., 2016
vydání: 13. 4. 2016
ebook format: epub
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění
  • Přepis výslovnosti všech frází
  • 18 stran gramatiky, 13 stran praktických informací o zemi
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Přestože se psaná bulharština podobá ruštině, tyto jazyky se v mnohém liší. Uslyšíte to hned, jak na vás Bulhar promluví. Ať už cestujete k moři nebo do hor, konverzace by neměla ve vašem batohu nebo kufru chybět. Široký záběr témat, praktický bulharský slovníček, užitečné informace a doporučení vám umožní lépe poznat tuto zemi. Oceníte ji také v nečekaných situacích, které vás na cestách mohou potkat.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, nápisy, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...).