Česko-chorvatská konverzace EE, 1. vydání

Česko-chorvatská konverzace EE, 1. vydání

Kapesní pomocník na cesty do Chorvatska. Tato knížečka vám pomůže pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích, které vás na dovolené mohou potkat. Oceníte ji při seznamování, v hotelu, na nákupech, v baru i v restauraci, popisuje například typická chorvatská jídla a nápoje. Kniha obsahuje také oboustranný slovníček a doporučení na cesty. Prostě spolehlivý pomocník za skvělou cenu!

ISBN: 978-80-7508-292-3
EAN: 9788075082923
vazba: lepená, měkké lamino
formát: 95 x 140 mm
stran: 192
hmotnost: 100 g
edice: 1
vydání: 10. 5. 2017
Obsah
  • 1 200 vět a frází
  • 800 slovíček v tématech
  • 5 000 hesel ve slovníku
  • Výslovnost
  • Doporučení a upozornění
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato knížka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích v Chorvatsku. Kniha obsahuje přepis výslovnosti všech frází. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete relaxovat u moře, poznávat památky, bavit se ve městě nebo se vydáte do přírody.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný chorvatský slovníček a doporučení na cesty.

Pokud hledáte podrobnější příručku, doporučujeme čtyřbarevnou chorvatskou konverzaci zhruba dvojnásobného rozsahu.