Chorvatsko

Chorvatsko

Náš průvodce představuje to nejzajímavější, ať už se do Chorvatska vydáte za odpočinkem a relaxací, aktivním sportem do hor a národních parků nebo za architektonickými klenoty měst a městeček. V knize najdete také praktické tipy na cesty a inspirace pro volný čas. Chorvatsko již dlouhá léta patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím a letos je snad ještě o něco lákavější.

ISBN: 978-80-87819-91-3
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788087819913
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 178 g
edice: 1
vydání: 16. 5. 2014
ebook format: epub
ebook kód: 9788087819876
Obsah
  • Vydejte se po stopách Vinnetoua: národní parky s vodopády a jezery, pobřeží Jadranu, kaňony.
  • Kam za zážitky: potápění v moři, plavba na jachtě, horská turistika v pohoří Velebit.
  • Poznejte místní kulturu: historický Dubrovník, římský amfiteátr v Pule, letní festivaly.
  • Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato země ve tvaru bumerangu doslova oplývá rozmanitými přírodními krásami – úžasným pobřežím, vysokými horskými hřebeny i úrodnými rovinami ve vnitrozemí. Křišťálově čistá voda jadranského pobřeží, bezpočet modravých zátok a zálivů přitahují miliony návštěvníků. Nedaleko pláží se do výšky zvedají mohutné horské masivy, kam se můžete vydat za pěší turistikou i adrenalinovými sporty. Ve vnitrozemí se nachází národní park Plitvická jezera, neméně působivý je národní park Krka v Dalmácii. Chorvatsko se může pyšnit i vlastními architektonickými klenoty, k nimž patří Šibenik a především Dubrovník.

Náš průvodce představuje to nejzajímavější z celého Chorvatska, ať už se sem vydáte za odpočinkem a relaxací, aktivním sportem do hor a národních parků nebo za  poznáváním měst a městeček. V knize najdete také praktické tipy na cesty a inspirace pro volný čas. Chorvatsko již dlouhá léta patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím a letos je snad ještě o něco lákavější.