Komplet francouzština: mluvník a slang

Komplet francouzština: mluvník a slang

Komplet dvou francouzských titulů pro pokročilé je zaměřený na vylepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. V rámci kompletu jsou knihy za zvýhodněnou cenu. 

vazba: měkká, lepená vazba, mřížkové lamino
formát: 115 x 165 mm
stran: 592+192
hmotnost: 634 g
edice: 2015
Obsah
  • Mluvník: 1 500 klíčových slov z běžné slovní zásoby, 16 000 vět a konverzačních obratů, studijní poznámky.
  • Slang: 10 000 slangových a hovorových výrazů, kanadská francouzština, přehled zkratek užívaných na internetu, v e-mailech a SMS zprávách.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Balíček francouzských titulů pro pokročilé je zaměřený na vylepšení konverzačních schopností a porozumění hovorovému jazyku. Komplet můžete objednat za zvýhodněnou cenu 490 Kč, běžná cena je 598 Kč.

mluvníkFrancouzský mluvník v sobě spojuje výhody slovníku a konverzace. Jedná se o slovník francouzských vět. Obsahuje abecedně řazená slova, u každého pak věty obsahující dané klíčové slovo. Často se jedná o obraty a fráze, které nelze doslovně přeložit. Zpestřením jsou zajímavosti v rámečcích. Mluvník je šikovná pomůcka pro všechny mírně pokročilé zájemce o francouzštinu, která jim pomůže získat větší pohotovost ve vyjadřování. K dobré čitelnosti knihy přispívá i moderní sazba a výrazný dvoubarevný tisk.

slangSlovník slangu nabízí přehled současné hovorové francouzštiny. Těžištěm slovníku je současný běžně užívaný slang na internetu, ve filmech, tisku a médiích. Zde se nejčastěji setkáte s obraty, které jsou neznámé a prakticky v žádném všeobecném slovníku je nenajdete. Jsou to také obraty, které mohou mít v daném kontextu zcela jiný hovorový význam, než je ten obecně uváděný. Speciální přílohami jsou slovník kanadské hovorové francouzštiny, slovník slov arabského a romského původu a přehled zkratek.