Jak říct ne cukru

Jak říct ne cukru

Katherine Bassford

Aktuální publikace z edice Jak říct ne nabízí stravovací tipy a lákavé recepty na pokrmy připravené bez cukru. Poradí vám, jak zlepšit své stravovací návyky a dostat cukr pod kontrolu, přirozeně, postupně, s co nejmenším stresem. Vyzkoušejte některé z nich a uvidíte, že i život bez cukru může být spokojený a sladký. 

ISBN: 978-80-7508-672-3
vazba: měkká, lepená vazba, lesklé lamino
EAN: 9788075086723
formát: 105 x 148 mm
stran: 128
hmotnost: 110 g
edice: 1
vydání: 12. 1. 2021
ebook format: epub
ebook kód: 9788075086860
Obsah
  • Snadné tipy, které vám pomohou zříct se cukru
  • Recepty s nízkým obsahem cukru na konci knihy
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato příručka vám ukáže, jak se můžete stravovat pestře, plnohodnotně, chutně a přitom se vyhnout rizikům, která s sebou  nadměrná konzumace sladkostí přináší. Probírá věci, které nás opravdu zajímají: mechanismy, jak překonat závislost na cukru. „Závislost“ může znít trochu dramaticky, ale mnozí z nás na cukru do určité míry závislí jsou, jen o tom nevíme.  

Knížka je nabitá stravovacími tipy, ověřenými radami a lákavými recepty na pokrmy připravené bez cukru. Poskytne vám vše, co potřebujete k tomu, abyste zlepšili své stravovací návyky a zřekli se cukru v potravinách. Vyzkoušejte a uvidíte, že to není tak složité, jak se zdá.

Nejprve se seznámíme s tím, jak cukr v potravinách rozpoznat. Potom se zaměříme na triky, jak omezit chuť na sladké a dopřát si něco sladkého na zub zdravě. Recepty s nízkým obsahem cukru na konci knihy vám pomohou, aby byly vaše nové dny bez cukru (nebo s minimem cukru) stále plné lahodných jídel a svačin, ze kterých se dobře najíte a získáte energii. 

Nebojte se – nemusíte to všechno zvládnout najednou. Malé změny se zpočátku zdají nedůležité, ale brzy se jejich efekt nasčítá. Jak říká staré buddhistické rčení: „Pokud se díváte správným směrem, jediné, co musíte udělat, je jít dál.“

Všech 5 knih řady Jak říct ne si u nás můžete objednat jako komplet za zvýhodněnou cenu 329 Kč, ušetříte 316 Kč.