Jak říct ne plastům

Jak říct ne plastům

Harriet Dyer

Tato praktická příručka vám pomůže omezit používání plastů. Nabízí jejich ekologické alternativy včetně tipů, jak při tom příliš neutrácet. Kniha přináší 101 nápadů na drobné změny v každodenním životě, které vám ve vašem úsilí významně pomohou. Čas na změnu je právě teď. Udělejte první krok s naší publikací! 

ISBN: 978-80-7508-670-9
vazba: měkká, lepená vazba, lesklé lamino
EAN: 9788075086709
formát: 105 x 148 mm
stran: 128
hmotnost: 110 g
edice: 1
vydání: 12. 1. 2021
ebook format: epub
ebook kód: 9788075086846
Obsah
  • 101 snadných způsobů, jak omezit užívání plastů.
  • Ekologické alternativy plastů, jejich opakované používání a recyklace.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Míra znečištění planety plasty je kritická a musíme začít jednat. Můžeme ještě vůbec podniknout pozitivní změny, aniž bychom radikálně měnili svůj životní styl? Rozhodně ano! Tato praktická příručka nabízí ekologické alternativy k plastům včetně tipů, jak při tom příliš neutrácet, a kutilských nápadů, které vám pomohou výrazně omezit spotřebu plastů a udělat první krok k velké změně.

Kniha přináší 101 nápadů na drobné změny, které vám ve vašem úsilí mohou významně pomoci. Stačí si vybrat jeden z nich a týden ho zkoušet. Pokud se osvědčí, prodlužte zkušební dobu na měsíc a v případě úspěchu pak přidejte další změnu. Pokud se změna ukáže jako příliš složitá, vyberte si jinou. 

Úspěšné zvládnutí nadměrného využívání plastů lze shrnout do tří hlavních principů: omezit, opakovaně použít a recyklovat. Téměř všechny tipy v této publikaci vysvětlují, jak nalézt druhé či třetí využití plastů určených na jedno použití, jak plasty vhodně recyklovat a jak si lépe vybírat zboží s cílem omezit množství plastů, které používáme. Skvělý způsob, jak začít omezovat spotřebu plastů, je zaměřit se na předměty každodenní potřeby. 

Čas na změnu je právě teď. Udělejte první krok s naší publikací! 

Všech 5 knih řady Jak říct ne si u nás můžete objednat jako komplet za zvýhodněnou cenu 329 Kč, ušetříte 316 Kč.