Jak říct ne masu

Jak říct ne masu

Alexa Kaye

Zbrusu nová příručka z řady Jak říct ne nabízí praktické rady, jak vyřadit maso nebo ho jen omezit. Přesvědčte se, že můžete změnit jídelníček k lepšímu, aniž byste radikálně měnili svůj životní styl. Kniha je nabitá stravovacími tipy, obsahuje i recepty, díky kterým snadno učiníte první krok novým směrem. Zříct se živočišných produktů nikdy nebylo snadnější! 

ISBN: 978-80-7508-671-6
vazba: měkká, lepená vazba, lesklé lamino
EAN: 9788075086716
formát: 105 x 148 mm
stran: 128
hmotnost: 110 g
edice: 1
vydání: 12. 1. 2021
ebook format: epub
ebook kód: 9788075086853
Obsah
  • 81 praktických rad, jak omezit maso a nebo je zcela vyřadit
  • nápady, jak maso nahradit, jak leccos dělat jinak a třeba i ušetřit
  • 13 bezmasých receptů
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Snížit množství masa a ryb, které konzumujeme, nebylo nikdy tak snadné jako dnes. A nikdy dříve to nebylo tak důležité. Živočišná výroba je globální byznys a mimořádně zatěžuje životní prostředí. Máme-li ale dnes možnost jíst zdravě a udržitelně a nezabíjet přitom zvířata, mělo by být logické, že se touto cestou vydáme.

Přesvědčte se, že můžete změnit svůj jídelníček k lepšímu, aniž byste radikálně měnili svůj životní styl. I tak budete moci dále jíst chutné a výživné potraviny a nebudete mít pocit, že vám něco schází. Tato nová praktická příručka z řady Jak říct ne je nabitá stravovacími tipy, radami týkajícími se životního stylu a také skvělými bezmasými recepty, díky kterým snadno přejdete k životu bez masa a živočišných produktů nebo je alespoň omezíte. Podniknete krok, který bude mít pozitivní dopad na vaše zdraví, životní prostředí a na tvory, s nimiž sdílíme tuto zelenou planetu. Doufáme, že si s námi tuto novou cestu užijete!

Všech 5 knih řady Jak říct ne si u nás můžete objednat jako komplet za zvýhodněnou cenu 329 Kč, ušetříte 316 Kč.