Jak říct ne sociálním sítím

Jak říct ne sociálním sítím

Chloe Ramsden

Novinka z řady Jak říct ne upozorňuje na rizika spojená s užíváním sociálních sítí, jako jsou negativní pocity, závislost, osamělost, stres a další. Nemusí to tak ale být! Udělejte první krok ke šťastnějšímu „on-line“ životu! Tato příručka obsahuje vše, co potřebujete vědět, abyste měli situaci pevně v rukou. Nabízí 100 tipů od úplného „vypnutí“ až po spravování pozitivních příspěvků. Dopřejte si digitální dietu!

ISBN: 978-80-7508-673-0
vazba: měkká, lepená vazba, lesklé lamino
EAN: 9788075086730
formát: 105 x 148 mm
stran: 128
hmotnost: 110 g
edice: 1
vydání: 12. 1. 2021
ebook format: epub
ebook kód: 9788075086877
Obsah
  • 100 tipů, jak se nenechat ovládnout sociálními médii.
  • Od bezpečného užívání sociálních sítí až k životu offline.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Ačkoli jsou sociální sítě významnou součástí moderního života, jejich užívání s sebou nese rizika. Na jedné straně jsou sociální sítě plné objevů, zábavy a informací, na druhé straně mohou vyvolat nadměrnou sebekritiku a pocit osamělosti a negativně ovlivňovat schopnost soustředění. Množí se důkazy, které spojují sociální média s výskytem úzkostí a depresí, nemluvě o stresu, který vyvolávají trolling a internetová šikana. Je čas převzít kontrolu nad svým chováním na sociálních sítích – a udržet si ji.

Tato kniha nabízí 100 tipů od úplného „vypnutí“ až po spravování pozitivních příspěvků. Ukáže vám, jak si nastavit pravidla, jak využívat sociální sítě funkčně a s rozvahou a jak si k nim vytvořit zdravý vztah. Pomůže vám udělat první krok ke šťastnějšímu „on-line" životu. Uvědomíte si, proč používáte sociální média a jak na vás působí, poznáte, jak je důležité vybudovat si pocit vnitřní pohody, spokojenosti, navázat pevné vztahy v reálném životě, relaxovat, sportovat a užívat si pozitivně každý den. 

Sociální média jsou zábavná, nabitá informacemi a mohou vám být užitečná, pokud jsou součástí bohatého, naplněného života. Užijte si tuto novou cestu!

Všech 5 knih řady Jak říct ne si u nás můžete objednat jako komplet za zvýhodněnou cenu 329 Kč, ušetříte 316 Kč.