Česko-japonská konverzace, 3. vydání

Česko-japonská konverzace, 3. vydání

vyprodáno

Připravujeme nové vydání. Aktuální konverzace japonštiny se slovníkem a gramatikou pro studenty i návštěvníky Japonska. Na 336 stranách najdete množství užitečných frází s fonetickým přepisem výslovnosti. Konverzaci využijete při komunikaci v restauraci, na nákupech, v hotelu nebo při poznávání památek, pomocníkem bude v nečekaných situacích. Kniha má příjemné kulaté rohy.

ISBN: 978-80-7508-391-3
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075083913
formát: 95 x 140 mm
stran: 336
hmotnost: 172 g
edice: 3
vydání: 30. 4. 2018
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění, přepis výslovnosti všech frází
  • 15 stran gramatiky, 13 stran praktických informací o Japonsku
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Stále více turistů přijíždí do Krajiny vycházejícího slunce zažít ruch Tokia, obdivovat krásy japonských zahrad a přírody, či navštívit šintoistické svatyně a buddhistické chrámy. Konverzace Lingea vám bude šikovným společníkem. Výslovnost japonštiny není náročná a díky našemu přepisu vám konverzace pomůže domluvit se ve všech běžných situacích.

Konverzace japonštiny nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, nápisy, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Najdete v ní klasické fráze vhodné do výuky i na cesty, ale také nejnovější slovní zásobu z oblasti internetu a digitálních technologií.

Kniha obsahuje také oboustranný slovníček, přehled gramatiky a základní informace a zajímavosti o Japonsku.