Komplet Andalusie + španělština

Komplet Andalusie + španělština

akce

Praktický komplet pro cestovatele do Andalusie, poštovné zdarma s kódem LETO22. Komplet obsahuje průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte to nejlepší z celé Andalusie. Na cestách se bude hodit i španělská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Španělé. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Španělů a jejich životní styl.

Podrobné informace

Balíček pro cestovatele po Andalusii obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Nejdůležitější knihou kompletu je turistický průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte to nejlepší z celé Andalusie. Na cestách se bude hodit i španělská konverzace s výslovností a ve chvílích volna se pobavíte nad čtením knížky Jací jsou Španělé. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Španělů a jejich životní styl.  

Průvodce Andalusie a Costa del Sol POZNEJTE s mapou
Poznejte Andalusii na 19 prohlídkových trasách! Nechte se inspirovat nejlepšími trasami regionem a sestavte si dovolenou podle svých představ. Sevilla nabízí plno zajímavých památek i aktivit, ale úchvatná jsou i další města jako Cádiz, Málaga, Córdoba a Granada. Můžete také vyrazit do přírody, která je rozmanitá a značně divoká. Vaše děti zcela jistě uchvátí výlet na Gibraltar. Při svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu Andalusie. Díky praktickým radám poznáte místní kuchyni a dozvíte se, kam vyrazit za nákupy, zábavou i oddechem. Průvodce nabízí i tipy na vybrané restaurace, bary a hotely. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

Česko-španělská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace španělštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování, komunikace a počítač...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rohy.

Průvodce národní povahou Španělů Jací jsou? Španělé
Kdokoli se pokouší pochopit Španěly, musí si nejprve uvědomit, že za důležité považují jedině sumu příjemnosti. Čas ve své podstatě je pro ně podružný a nedají dopustit na svoje siesty. Jsou přirozeně pohostinní, družní a hluční. Proto jsou španělské bary a restaurace tak rušné. Poznejte povahu Španělů a nahlédněte do jejich duše! V knížce se dočtete o jejich zvyklostech a temperamentu, abyste jim lépe porozuměli a snadněji navázali kontakt. To vše vážně i humornou formou.