Komplet Chorvatsko + Slovinsko

Komplet Chorvatsko + Slovinsko

akce

Komplet na letní dovolenou na Jadran, poštovné zdarma s kódem LETO22. První knihou kompletu je kapesní průvodce Chorvatsko, který popisuje nejzajímavější místa a památky. Na nákupech nebo v restauraci se bude hodit chorvatská konverzace. A co se cestou k moři nebo zpět stavit ve Slovinsku? Do některé z jeskyní, wellness střediska nebo raději na pořádný výšlap do hor? Inspiraci najdete v průvodci Slovinsko.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet pro cestovatele na Jadran obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Hlavní knihou kompletu je průvodce Chorvatsko, který popisuje nejzajímavější místa a památky. Na nákupech nebo v restauraci se bude hodit chorvatská konverzace. A konečně cestou k moři nebo zpět se můžete stavit ve Slovinsku navštívit některé z měst, jeskyní nebo na pořádný výšlap do hor. Inspiraci najdete v průvodci Slovinsko.  

KAPESNÍ Průvodce Chorvatsko
Náš průvodce představuje to nejzajímavější, ať už se do Chorvatska vydáte za odpočinkem a relaxací, aktivním sportem do hor a národních parků nebo za architektonickými klenoty měst a městeček. V knize najdete také praktické tipy na cesty a další inspirace pro volný čas.

Česko-chorvatská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace chorvatštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací. U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

KAPESNÍ Průvodce Slovinsko
Přehledný průvodce představuje nejzajímavější místa Slovinska, ráje pro milovníky pěší turistiky, adrenalinových sportů i relaxace. Hlavními taháky jsou Julské Alpy, Triglavský národní park, řeka Soča a jezero Bled. Najdete tu i spousty krásných míst, která jsou v zahraničí neznámá – kláštery a hrady nebo řadu lázní, kde se můžete oddat wellnessovým radovánkám