Komplet workbooků pro radost a proti starostem

Komplet workbooků pro radost a proti starostem

Imogen Harrison

Komplet dvou knih za zvýhodněnou cenu. Publikace jsou určené dětem a dospělým, kteří je chtějí podpořit ve zdravém psychickém vývoji. Jsou plné zábavných aktivit, které dětem pomohou dosáhnout vnitřní spokojenosti a nabídnou jim nápadité cesty, jak se vypořádat se strachem a obavami. Cvičení podporují porozumění emocím a rozvoj zdravého sebevědomí. Pro rodiče je v knize doplňující text. Knihy jsou určeny pro děti od 7 do 11 let.

vazba: měkká, lepená vazba, matné lamino
formát: 167 x 235 mm
stran: 128+128
hmotnost: 548 g
edice: 1
vydání: 17. 5. 2022
Obsah
  • Zábavná cvičení na dobrou náladu s dobrými radami i pro dospělé
Podrobné informace

Komplet dvou knih za zvýhodněnou cenu. Publikace jsou určené dětem a dospělým, kteří je chtějí podpořit ve zdravém psychickém vývoji.

Knížka je plná zábavných aktivit, které dětem pomohou dosáhnout vnitřní spokojenosti. Cvičení podporují uvědomování si sebe sama, porozumění emocím, rozvoj zdravého sebevědomí a sebeúcty. Když budou děti vědět, jak si udržet pocit štěstí, získají skvělý základ pro budoucí život.

Kniha pomůže dětem pochopit, co jsou obavy a strach, a nabídne jim nápadité cesty, jak získat zpátky klid. Je plná zábavných aktivit, do kterých se děti rády zapojí a zjistí, co u nich obavy vyvolává a co proti tomu mohou dělat. Díky tomu vstoupí do života sevevědomější a emocionálně silné.

Pro rodiče je v obou knihách uveden doplňující text. Najdete v něm vysvětlující poznámky, které můžete použít, pokud bude mít vaše dítě k jednotlivým aktivitám nějaké otázky.

    https://www.lingea.cz/img/lingea/cz/cover/BMHCWOW1-cover.jpg