Knížka pro radost

Knížka pro radost

Imogen Harrison

Knížka je plná zábavných aktivit, které dětem pomohou dosáhnout vnitřní spokojenosti. Cvičení podporují uvědomování si sebe sama, porozumění emocím, rozvoj zdravého sebevědomí a sebeúcty. Když budou děti vědět, jak si udržet pocit štěstí, získají skvělý základ pro budoucí život. Kniha je určena pro děti od 7 do 11 let. Pro rodiče je v knize doplňující text. 

ISBN: 978-80-7508-731-7
vazba: měkká, lepená vazba, matné lamino
EAN: 9788075087317
formát: 167 x 235 mm
stran: 128
hmotnost: 274 g
edice: 1
vydání: 28. 3. 2022
Obsah
  • Zábavná cvičení pro dobrou náladu
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

V dnešním světě nabývá zajištění toho, aby si děti vybudovaly pozitivní pohled na život, větší důležitosti než kdy dřív. Když se dětem stane, že jejich přirozenou radost ze života zastíní tíživé pocity a myšlenkové vzorce plné beznaděje, potřebují se naučit, jak v sobě znovu najít radost, klid a spokojenost. Tato knížka bude rodičům i dětem spolehlivým pomocníkem.

Srozumitelné texty a cvičení v knize podporují uvědomování si sebe sama, porozumění emocím a rozvoj zdravého sebevědomí a sebeúcty. Když budou děti vědět a chápat, jak si udržet pocit štěstí, získají skvělý základ pro svůj současný i budoucí život. Uvedené aktivity jim ukážou, jak si vybudovat kladný vztah k sobě a pozitivní pohled na život, jak zjistit, co je činí výjimečnými bytostmi, kterými jsou, a nabídnou jim způsoby, jak se sebevědomě postavit obtížím, které s sebou život přináší.

Pro rodiče a pečovatele je na konci knihy k dispozici doplňující text. Najdete v něm vysvětlující poznámky, které můžete použít, pokud bude mít vaše dítě k jednotlivým aktivitám nějaké otázky. Své dítě znáte nejlépe sami, proto je na vás, jestli se rozhodnete plnit jednotlivé úkoly společně s ním.