Komplet Finsko + Helsinky

Komplet Finsko + Helsinky

akce

Praktický komplet pro milovníky severu. Hlavní devizou je velký obrazový průvodce Finskem, dále kapesní průvodce Helsinkami a třetí knihou je finská konverzace s výslovností, kterou určitě na cestách využijete. Finština je totiž jazyk dost složitý.

Podrobné informace

Komplet pro všechny milovníky severu, dlouhých letních dní a půlnočního slunce obsahuje tři knihy. Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je velký obrazový průvodce v pevné obálce. který představí Finsko z mnoha úhlů pohledu. Dále pak kapesní průvodce do Helsinek, který obsahuje největší zajímavosti tohoto města Na nákupech a v restauraci se bude hodit finská konverzace s výslovností.

Průvodce

 + 

konverzace

 + 

konverzacePrůvodce Finsko VELKÝ
Velký obrazový průvodce Finskem představuje podrobně celou zemi. Kromě turistických cílů a památek se věnuje také historii, tradicím a zejména přírodě. Hlavní devizou této knihy jsou velkolepé barevné fotografie. Přiblíží vám atmosféru země a pomohou s rozhodováním, která místa navštívit. Na cestách oceníte praktické rady i mapy s odkazy na konkrétní zajímavosti. 

KAPESNÍ Průvodce Helsinky
Přehledný průvodce do Helsinek.
Tato poklidná metropole je místem, kde najdete fascinující architekturu a design, nekonvenční galerie a muzea i pikantní směsici Východu a Západu. Průvodce představuje ta nejzajímavější místa a zážitky. Nechte se inspirovat a vydejte se letos na sever. 

Česko-finská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace finštiny
vám bude užitečným pomocníkem, protože finsky patrně neporozumíte jedinému slovu... To je kouzlo ugrofinských jazyků. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, cestování, ubytování, stravování, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.