Komplet Lisabon + portugalština

Komplet Lisabon + portugalština

akce

Praktický komplet na výlet do Lisabonu, poštovné zdarma s kódem LETO22. Obsahuje průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte nejzajímavější místa města. Na nákupech se bude hodit portugalská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Portugalci. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Portugalců a jejich životní styl.

Podrobné informace

Balíček na výlet do Lisabonu obsahuje 3 knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je turistický průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte hlavní památky města a mnohá další zajímavá místa. Na nákupech se bude hodit portugalská konverzace s výslovností a ve chvílích volna se pobavíte nad čtením knížky Jací jsou Portugalci. Odlehčeným způsobem přibližuje mentalitu Portugalců a jejich životní styl.  

Průvodce Benátky

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou ?

Průvodce Lisabon POZNEJTE s mapou
Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce! Průvodce obsahuje mimo jiné 14 prohlídkových tras, které vás seznámí s Lisabonem. Objevte to nejlepší: čtvrtě Baixa a Belém, malebné pobřeží či historickou tramvaj číslo 28, která vás sveze křivolakými historickými uličkami. Určitě oceníte podrobnou mapu města, ve které jsou trasy vyznačeny. Budete tak mít vždy přehled, kde se zrovna nacházíte.

Česko-portugalská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace portugalštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Portugalci
Zábavný průvodce povahou Portugalců popisuje jejich zvyky, tradice, rodinu i společnost. V knize se dočtete, čím žijí, jak se baví a co je pro ně důležité. Pochopíte, proč nedají dopustit na rodinu, fotbal a náboženství, jak dovedli umění byrokracie k dokonalosti a jak si navzdory své melancholické povaze užívají života plnými doušky. To vše vážně i humornou formou.