Komplet Mallorca + španělština

Komplet Mallorca + španělština

akce

Praktický komplet pro cestovatele, poštovné zdarma s kódem LETO22. Kapesní průvodce nabídne nejzajímavější místa a památky celého ostrova i řadu praktických tipů na cesty. Na nákupech a v restauraci se bude hodit španělská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Španělé. Odlehčeným způsobem přibližuje jejich životní styl.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet pro cestovatele na Mallorku obsahuje tři knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Kapesní průvodce nabídne nejzajímavější místa a památky celého ostrova i řadu praktických tipů na cesty. Na nákupech a v restauraci se bude hodit španělská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Španělé. Odlehčeným způsobem přibližuje jejich životní styl.

Mallorca

 + 

 + 

KAPESNÍ Průvodce Mallorca
Kniha vám představí to nejzajímavější z tohoto kouzelného ostrova. Krajina na ostrově je rozmanitá. Jediný pohled na zdejší strmé pobřežní srázy s překrásnými zátokami a starobylými vesničkami vám doslova vyrazí dech. Na ostrově, zejména na území přírodních parků, byla vybudována síť turistických stezek. V létě se zde konají četné hudební festivaly. Aktivním návštěvníkům tedy nabízí Mallorca mnohem více než jen slunce, moře a pláže. I když není žádných pochyb o tom, že právě tyto tři věci budou tím hlavním důvodem, proč sem vyrazit.

Česko-španělská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace španělštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

Průvodce národní povahou Španělů jací jsou? Španělé
Kdokoli se pokouší pochopit Španěly, musí si nejprve uvědomit, že za důležité považují jedině sumu příjemnosti. Čas ve své podstatě je pro ně podružný a nedají dopustit na svoje siesty. Jsou přirozeně pohostinní, družní a hluční. Proto jsou španělské bary a restaurace tak rušné. Poznejte povahu Španělů a nahlédněte do jejich duše! V knížce se dočtete o jejich zvyklostech a temperamentu, abyste jim lépe porozuměli a snadněji navázali kontakt. To vše vážně i humornou formou.