Komplet New York + americká angličtina

Komplet New York + americká angličtina

akce

Praktický komplet na cestu do New Yorku, poštovné zdarma s kódem LETO22. Obsahuje průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte nejzajímavější místa města. Na nákupech se bude hodit konverzace americké angličtiny s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Američané. Zábavně a čtivě přibližuje jejich mentalitu a životní styl.

Podrobné informace

Balíček na výlet do New Yorku obsahuje 3 knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 vcnbsp;objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je turistický průvodce s rozkládací mapou a podrobně zpracovanými trasami, na kterých poznáte hlavní památky města a mnohá další zajímavá místa. Na nákupech se bude hodit americká konverzace s výslovností a ve chvílích volna se pobavíte nad čtením knížky Jací jsou Američané. Odlehčeným způsobem přibližuje jejich mentalitu a životní styl.  

Průvodce New York

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Italové?

Průvodce New York POZNEJTE s mapou
18 prohlídkových tras představuje nejzajímavější místa prostřednictvím podrobně zpracovaných prohlídkových tras. U každé trasy najdete podrobný popis, mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se na procházce občerstvit. Navštivte to nejlepší, co slavný „Big Apple“ nabízí: mrakodrapy, umělecké sbírky světového významu, historické a moderní čtvrti a ještě více... Určitě oceníte velkou rozkládací mapu města, na které jsou trasy vyznačeny.

Konverzace americké angličtiny se slovníkem a gramatikou
Šikovná pomůcka pro návštěvníky USA. Americká angličtina se od britské liší rozdílným pravopisem některých slov, částečně odlišnou slovní zásobou a výslovností. Při cestách za oceán určitě tuto konverzaci využijete. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací s přepisem výslovnosti. Součástí příručky je oboustranný slovník, přehled gramatiky a turistické informace. Kniha má příjemné kulaté rohy.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Američané
Zábavný průvodce povahou Američanů. Vyhrávání je pro Američany důležité, protože se díky němu cítí dobře, a dobrý pocit je to, oč v Americe běží. Lidé pohlížejí na jakékoli osobní nesnáze nebo krize s optimismem. Snaží se vždy na všem najít světlou stránku, přestože zdánlivě žádná neexistuje. V knize se zábavně dočtete mnohem více o každodenním životě a povaze Američanů, abyste je lépe pochopili a snadněji s nimi navázali kontakt. Nechte se inspirovat a poznejte americký sen. To vše vážně i humornou formou.