Komplet Norsko + norština

Komplet Norsko + norština

akce

Praktický komplet pro všechny milovníky Norska. Hlavní devizou je velký obrazový průvodce, který představuje zemi ze všech stran, při návštěvě hlavního města pak využijete kapesního průvodce Oslem. Na cestách se bude hodit norská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Norové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Norů a jejich životní styl.

Podrobné informace

Dovolenkový komplet pro všechny milovníky Norska obsahuje 4 knihy. Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je velký obrazový průvodce v pevné obálce, se kterým poznáte to nejlepší z celého Norska. Pomůže vám s rozhodnutím, do které části země se vydat. Při poznávání hlavního města zase využijete průvodce Oslem. Na nákupech a v restauraci se bude hodit norská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Norové. Zábavně a čtivě přibližuje mentalitu Norů a jejich životní styl.

 + 

 + 

 + Průvodce Norsko VELKÝ
Velký obrazový průvodce po Norsku. Nechte se zlákat a vydejte se objevovat Skandinávii. Kniha nabízí nejkrásnější místa, nejzajímavější města i dobrodružství, která zažijete jenom na severu. Užijte si svobodného toulání po lesích a horách, přírodní krásy, vodopády a fjordy, ale také malebná městečka, poutavá muzea a spoustu relaxace.

KAPESNÍ Průvodce Oslo
Oslo působí dojmem poklidného maloměsta. Na výlet do přírody zde stačí pár minut. Většinu nejvýznamnějších pamětihodností také snadno obejdete pěšky. Kromě historických budov jsou hlavními magnety pro turisty zcela mimořádná muzea a moderní designová výstavba v centru. Náš průvodce představuje to nejzajímavější a nabídne také několik výletů do okolí. 

Česko-norská konverzace se slovníkem a gramatikou
Autorská konverzace norštiny se slovníkem a gramatikou potěší každého cestovatele. Konverzace je členěná tematicky a nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací. I když se v Norsku většinou domluvíte anglicky, znalost základů výslovnosti a běžných frází vám pobyt v této zemi ještě více zpříjemní.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Norové
Chcete pochopit norskou povahu? Pak je tato příručka právě pro vás! Vážně i humornou formou seznamuje s životním stylem Norů. Dozvíte se, čím žijí, jak funguje norská rodina i společnost. Tato kniha vám pomůže pochopit, proč jsou Norové pyšní na svou zem, národní lyžařský tým a vzdělávací systém. A také to, proč milují přírodu, samotu a svoje chaty.