Komplet Paříž + francouzština

Komplet Paříž + francouzština

akce

Praktický komplet pro cestovatele, poštovné zdarma s kódem LETO22. Obsahuje průvodce po Paříži s rozkládací mapou, který nabízí nejlepší místa a zážitky. Na cestách se bude hodit francouzská konverzace a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Francouzi. Zábavně a čtivě přibližuje jejich mentalitu a životní styl.

Podrobné informace

Balíček na výlet do Paříže obsahuje 3 knihy v měkké obálce. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Patrně nejdůležitější knihou kompletu je zážitkový průvodce Michelin po Paříži s rozkládací mapou, který nabízí nejlepší místa a zážitky. Na cestách se bude hodit francouzská konverzace s výslovností a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Francouzi. Zábavně a čtivě přibližuje jejich mentalitu a životní styl.

Průvodce Paříž

 + 

konverzace

 + 

Jací jsou Francouzi

Průvodce Paříž VÍKEND s mapou
Průvodce Michelin s rozkládací mapou. Zažijte v Paříži víkend, na který se nezapomíná. Nechte se unést atmosférou míst, kudy kráčela historie. Francouzská metropole se pyšní jedinečným kulturním a architektonickým bohatstvím. Je to ale také město světel, módy, elegance a rafinovanosti. Průvodce představí to nejzajímavější. Navštivte památky a muzea, dopřejte si výlet do galerií a butiků, relaxujte na pobřeží Seiny u šálky dobré kávy a vyzkoušejte proslulou francouzskou kuchyni. V průvodci najdete desítky tipů na zajímavá místa v Paříži a okolí. Před nejznámějšími památkami vás mohou zaskočit nekonečné fronty. Poradíme vám, jak se jim vyhnout a užít si každý den v Paříži naplno. 

Česko-francouzská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace francouzštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Francouzi
Zábavný průvodce francouzskou povahou. Nechte se inspirovat a poznejte jejich zvyky, tradice a životní styl. Dozvíte se, čím Francouzi žijí, jak se baví nebo proč jsou stále tak šik.. Pochopíte lépe jejich národní identitu, rodinné vztahy a pracovní zvyklosti a snadněji s nimi navážete kontakt. V knize se ovšem převážně nevážně dočtete mnohem více...