Komplet Španělsko + Barcelona

Komplet Španělsko + Barcelona

akce

Praktický komplet pro všechny milovníky Španělska, poštovné zdarma s kódem LETO22. Hlavní devizou je velký obrazový průvodce, který představuje zemi ze všech stran. Dále pak kapesní průvodce po Barceloně, který obsahuje největší zajímavosti tohoto mimořádného města. Španělská konverzace vám pomůže, kdykoli si nebudete jisti jazykem a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Španělé

Podrobné informace

Velký komplet pro milovníky Španělska obsahuje 4 knihy. Při zadání kódu LETO22 v objednávkovém formuláři máte poštovné zdarma! Podrobnosti o jednotlivých titulech se dočtete po kliknutí na jejich obálku nebo aktivní odkazy v textu.

Hlavní devizou je velký obrazový průvodce, který představuje zemi ze všech stran. Dále pak kapesní průvodce po Barceloně, který obsahuje největší zajímavosti tohoto mimořádného města. Španělská konverzace vám pomůže, kdykoli si nebudete jisti jazykem a ve chvílích volna vás pobaví knížka Jací jsou Španělé

 +

Barcelona

 + 

 + 

jací jsou?

Španělsko VELKÝ průvodce
Výpravný velký průvodce Španělskem. Ocení jej zejména náročnější cestovatelé, kteří chtějí zemi poznat více do hloubky. Krásné fotky přírody i měst doslova lákají k tomu navštívit tato místa osobně a vidět vše na vlastní oči. Oceníte i praktické mapky mnoha měst a oblastí. Rozsah 400 stran formátu většího než jsou tradiční průvodce je zárukou toho, že si každý najde to, co ho zajímá, co by rád viděl, prožil či vyzkoušel. Nechte se inspirovat a objevte duši Španělska.

KAPESNÍ Průvodce Barcelona
Aktualizované vydání oblíbeného kapesního průvodce po katalánské metropoli. Nabízí ta nejzajímavější místa, která byste při svém pobytu neměli vynechat. Barcelona je městem módy, architektury a umění, svou kariéru zde budovali někteří z nejvýznamějších umělců 20. století: Joan Miró, Salvador Dalí a také Pablo Picasso, který zde strávil část života. Nesmazatelný otisk v Barceloně zanechal architekt Antoni Gaudí.Publikace obsahuje mapku Barcelony a užitečné výrazy ve španělštině. Praktické informace vám pomohou připravit se na cestu, najít ideální ubytování a přiblíží vám památky i kulturu Barcelony. Průvodce doplňují tipy na výlety do okolí.

Česko-španělská konverzace se slovníkem a gramatikou
Moderní konverzace španělštiny
vám bude užitečným pomocníkem na cestách i na dovolené. Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (pozdravy, číslovky, představování, cestování, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nouzové situace, nakupování...). U frází je doplněn přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Konverzace obsahuje také oboustranný slovníček a stručný přehled gramatiky. Kniha má příjemné kulaté rožky.

Průvodce národní povahou Jací jsou? Španělé
Kdokoli se pokouší pochopit Španěly, musí si nejprve uvědomit, že za důležité považují jedině sumu příjemnosti. Čas ve své podstatě je pro ně podružný a nedají dopustit na svoje siesty. Jsou přirozeně pohostinní, družní a hluční. Proto jsou španělské bary a restaurace tak rušné. Poznejte povahu Španělů a nahlédněte do jejich duše! V knížce se dočtete o jejich zvyklostech a temperamentu, abyste jim lépe porozuměli a snadněji navázali kontakt. To vše vážně i humornou formou.