Lexicon 5 Anglický praktický slovník

Lexicon 5 Anglický praktický slovník

Slovník pro uživatele, které spolehlivě přivede k maturitě i dalším zkouškám. Vyzkoušejte jej! Měsíční plnou verzi stáhnete zde. Slovník obsahuje hesla s výslovností, příklady a fráze ze skutečně současné angličtiny. Rozvíjí poslechové dovednosti, opakuje gramatiku, konverzační fráze nebo slovíčka z probírané lekce. K dispozici i řada dalších zajímavých funkcí včetně slova překladu pod kurzorem myši - podívejte se na videoprezentace!

Podrobné informace

Nová verze elektronického slovníku Lingea Lexicon 5 přináší aktualizovaná data v nové aplikaci. Slovník věrně odráží současný jazyk, obsahuje nová slova náležející k všeobecné slovní zásobě i odborné terminologii. Tento autorsky původní slovník, i když je svým rozměrem střední, se obsahem řadí spíše k slovníkům větším. Maximální důraz byl kladen na to, aby terminologie v něm obsažená byla opravdu aktuální; toho jsme dosáhli mimo jiné rozsáhlým využitím internetových zdrojů a odborného zahraničního tisku.

Aplikace Lexicon 5 má řadu moderních funkcí: inteligentní vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, tabulky tvarosloví nebo přebírání textu pod kurzorem myši (mouse-over). U platforem Linux a Mac OS X funguje namísto funkce mouse-over automatické přebírání textu vložením do schránky (např. jeho označením).

Software na rozdíl od knihy umožňuje uživateli získat souhrnný pohled na hledané slovo či slovní spojení, okamžitě má k dispozici také ustálená spojení, idiomy, příklady, synonyma a antonyma, frázová slovesa apod. Určitě oceníte i ozvučení hesel v CD kvalitě, přehled gramatiky nebo užitečnou funkci Učení/zkoušení, díky které se snadno naučíte slovíčka z nové lekce. Vysokou kvalitu slovníku ocení jak začátečníci, tak i pokročilí uživatelé angličtiny.

Lexicon 5 je k dispozici také jako placený download (bez CD). Z našeho centra si stáhněte a nainstalujte požadovaný slovník. Jedná se o 30denní plně funkční verzi produktu. Po vyplnění a zaplacení objednávky Vám zašleme produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete. Pokud si přejete získat bližší informace, napište nám.