Lexicon 7 Francouzský ekonomický slovník

Lexicon 7 Francouzský ekonomický slovník

Aktuální francouzský ekonomický slovník nabízí ověřená hesla a praktické fráze z oblasti obchodu, financí, účetnictví a dalších oborů současné ekonomie a ekonomické praxe. Obsahuje mnoho odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících ani na internetu nenajdete. Stáhněte si 30denní verzi a vše si vyzkoušejte!

ISBN: 978-80-7508-560-3
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
EAN: 9788075085603
formát: download, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
edice: 2019, možnost upgrade
Obsah
  • 24 700 hesel, 78 900 slovních spojení, 158 000 překladů, 17 tematických skupin v režimu učení a zkoušení
Vlastnosti
  • Možnost vkládání vlastních hesel do uživatelského slovníku
  • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy a zobrazení hesel
  • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, kdekoli uvnitř hesel
  • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Aktualizovaný ekonomický slovník Lingea Lexicon 7 nabízí ověřená hesla a praktická slovní spojení ze současné francouzštiny, to vše z oblasti obchodu, financí, účetnictví a dalších oborů současné ekonomické teorie i praxe. Obsahuje množství odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících nenajdete.  Aktuálnost a zaměření slovníku z něj činí zcela ojedinělý titul. 

Hlavní zaměření spočívá v praktické slovní zásobě a množství ustálených spojení z oblasti podnikání, výroby, obchodu, účetnictví, bankovnictví, pojišťovnictví, burzy, práce a zaměstnání, ale také běžné obchodní komunikace. Maximální aktuálnosti a praktičnosti terminologie bylo docíleno mimo jiné využitím internetových zdrojů a současného českého i zahraničního hospodářského tisku.

Nová aplikace nabízí vylepšené fulltextové vyhledávání a souhrnný náhled fulltextu. Můžete tak snadno a rychle hledat ustálená spojení v jakémkoli tvaru kdekoli v rámci celého slovníku (účetní osnova,  bankovní převod, bezúročná půjčka, kreditní karta, hospodářský výsledek, daň+přidaná+hodnota,... ). Důsledné použití oborových příznaků u překladů i příkladů vám umožní vybrat ten nejvhodnější ekvivalent. Inteligentní vyhledávání si poradí i se slovy zadanými jen částečně (de*ine->deadline) nebo s překlepem (potávka->poptávka). Najde i slova, která nejsou zadaná v základním tvaru (vais->aller). Do slovníku si také můžete vkládat nová vlastní hesla. 

Lexicon 7 se snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy: můžete si nastavit automatické překládání slova vloženého do schránky nebo slova pod kurzorem myši. Ideální využití této funkce představuje režim mini (překlad slovíčka okamžitě vidíte v malém okně Lexiconu). Nastavit si můžete i jazyk komunikace aplikace (česky, anglicky, slovensky, rusky, italsky nebo španělsky). V příslušném jazyce se zobrazuje také veškerá nápověda.

Lexicon 7 běží na operačních systémech Windows, macOS a Linux. Stáhnete si jej z našich stránek, je nutné se registrovat. Jedná se o plnou 30denní verzi, kterou si můžete nezávazně vyzkoušet. Po zakoupení získáte produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete natrvalo. 

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.