Lexicon 7 Německý ekonomický slovník

Lexicon 7 Německý ekonomický slovník

Ekonomický slovník Lingea Lexicon 7 nabízí ověřená hesla a slovní spojení z oblasti obchodu, financí, účetnictví a dalších oborů současné ekonomie a ekonomické praxe. Obsahuje mnoho odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících nenajdete. Stáhněte si 30denní verzi  a slovník si vyzkoušejte!

ISBN: 978-80-7508-565-8
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
EAN: 9788075085658
formát: download, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
edice: 2019, možnost upgrade
Obsah
  • 47 000 hesel, 66 000 slovních spojení, 189 000 překladů, 20 tematických skupin
Vlastnosti
  • Možnost vkládání vlastních hesel do uživatelského slovníku
  • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy a zobrazení hesel
  • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, kdekoli uvnitř hesel
  • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
Galerie
Podrobné informace

Aktualizovaný oboustranný německý ekonomický slovník je dílem autorského kolektivu Lingea. Pokrývá poměrně rozsáhlou terminologii ze všech oblastí současné ekonomické teorie i praxe. Obsahuje množství odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících často nenajdete. Do nové verze jsme doplnili přes 10 000 nových hesel a překladů. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD, stažením z webu).

Hlavní zaměření spočívá v praktické slovní zásobě a množství ustálených spojení z oblasti podnikání, obchodu, bankovnictví, pojišťovnictví, burzy, práce a zaměstnání, ale také běžné obchodní komunikace a marketingu. Maximální aktuálnosti a praktičnosti terminologie jsme docílili mimo jiné využitím internetových zdrojů a současného českého i zahraničního hospodářského tisku.

Inovace se dočkala i samotná aplikace Lexicon 7, která umožňuje rychlé a pohodlné překládání slov a slovních spojení. Můžete snadno a rychle najít ustálená spojení v jakémkoli tvaru (bestellte->bestellen, platíme->platí) kdekoli v rámci celého slovníku (tzv. fulltext) a bez nutnosti přepínání mezi jednotlivými jazyky (účetní osnova, bankovní převod, bezúročná půjčka, kreditní karta, hospodářský výsledek, daň+přidaná+hodnota,... ). Inteligentní vyhledávání si poradí i se slovy zadanými jen částečně (de*ine->deadline) nebo s překlepem (spraen->sparen). Do slovníku si můžete vkládat nová vlastní hesla (uživatelský slovník) i definovat vlastní skupiny slov (režim učení a zkoušení).

Lexicon 7 se snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy: můžete si nastavit automatické překládání slova vloženého do schránky nebo slova pod kurzorem myši. Ideální využití této funkce představuje režim mini (překlad slovíčka okamžitě vidíte v malém okně Lexiconu). Nastavit si můžete i jazyk komunikace aplikace (česky, anglicky, slovensky, rusky, italsky nebo španělsky). V příslušném jazyce se zobrazuje také veškerá nápověda.

Lexicon 7 běží na operačních systémech Windows, macOS a Linux. Stáhnete si jej z našich stránek, je nutné se registrovat. Jedná se o plnou 30denní verzi, kterou si můžete nezávazně vyzkoušet. Po zakoupení získáte produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete natrvalo. 

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.