Lexicon 7 Německý ekonomický slovník

Lexicon 7 Německý ekonomický slovník

book
Software
Okamžitě ke stažení
1 790 Kč

delivery car

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč

delivery package

Doručujeme
po celém Česku i zahraničí

delivery arrow

Zboží můžete vrátit
do 14 dní bez udání důvodu

Aktualizovaný oboustranný německý ekonomický slovník je dílem autorského kolektivu Lingea. Pokrývá poměrně rozsáhlou terminologii ze všech oblastí současné ekonomické teorie i praxe. Obsahuje množství odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících často nenajdete. Do nové verze jsme doplnili přes 10 000 nových hesel a překladů. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD, stažením z webu). Stáhněte si 30denní verzi  a slovník si vyzkoušejte!

Hlavní zaměření spočívá v praktické slovní zásobě a množství ustálených spojení z oblasti podnikání, obchodu, bankovnictví, pojišťovnictví, burzy, práce a zaměstnání, ale také běžné obchodní komunikace a marketingu. Maximální aktuálnosti a praktičnosti terminologie jsme docílili mimo jiné využitím internetových zdrojů a současného českého i zahraničního hospodářského tisku.

Inovace se dočkala i samotná aplikace Lexicon 7, která umožňuje rychlé a pohodlné překládání slov a slovních spojení. Můžete snadno a rychle najít ustálená spojení v jakémkoli tvaru (bestellte->bestellen, platíme->platí) kdekoli v rámci celého slovníku (tzv. fulltext) a bez nutnosti přepínání mezi jednotlivými jazyky (účetní osnova, bankovní převod, bezúročná půjčka, kreditní karta, hospodářský výsledek, daň+přidaná+hodnota,... ). Inteligentní vyhledávání si poradí i se slovy zadanými jen částečně (de*ine->deadline) nebo s překlepem (spraen->sparen). Do slovníku si můžete vkládat nová vlastní hesla (uživatelský slovník) i definovat vlastní skupiny slov (režim učení a zkoušení).

Lexicon 7 se snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy: můžete si nastavit automatické překládání slova vloženého do schránky nebo slova pod kurzorem myši. Ideální využití této funkce představuje režim mini (překlad slovíčka okamžitě vidíte v malém okně Lexiconu). Nastavit si můžete i jazyk komunikace aplikace (česky, anglicky, slovensky, rusky, italsky nebo španělsky). V příslušném jazyce se zobrazuje také veškerá nápověda.

Lexicon 7 běží na operačních systémech Windows, macOS a Linux. Stáhnete si jej z našich stránek, je nutné se registrovat. Jedná se o plnou 30denní verzi, kterou si můžete nezávazně vyzkoušet. Po zakoupení získáte produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete natrvalo. 

Licence Lexicon 7 je časově neomezená. Produktový klíč můžete použít i pro budoucí aktivace, například při přechodu na nový počítač. Automatická aktivace je velmi jednoduchá a zvládne ji i začátečník v IT (základní údaje vyplní v rámci jedné obrazovky).

Licenci Lexicon 7 lze využívat na dvou zařízeních. Slovník tedy můžete nainstalovat na 2 počítače, používat ho například v rámci rodiny. Pokud plánujete pořídit větší počet licencí pro úřad, školu nebo firmu, pošlete poptávku na multilicence@lingea.cz.

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-7508-565-8
EAN9788075085658
Formátdownload, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
Vydání2019, možnost upgrade
  • 99 % zboží skladem
  • 500+ titulů
  • 54 jazyků
  • 27 let zkušeností