Vaše dotazy zodpovíme mezi 8.00 a 16.00 hodinou +420 541 233 160
Lexicon 7 Německý technický slovník

Lexicon 7 Německý technický slovník

book
Software
Okamžitě ke stažení
1 990 Kč

delivery car

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč

delivery package

Doručujeme
po celém Česku i zahraničí

delivery arrow

Zboží můžete vrátit
do 14 dní bez udání důvodu

Nový technický slovník Lingea Lexicon 7 nabízí ověřená hesla a praktická odborná slovní spojení ze současné němčiny, to vše z oblasti informatiky, fyziky, chemie, elektrotechniky, strojírenství, stavebnictví, hutnictví, geologie, energetiky a dalších oborů vědy a techniky. Obsahuje mnoho odborných slovních spojení, která ve všeobecných slovnících nenajdete. Inovace se dočkala i samotná aplikace Lexicon 7, která umožňuje komfortní a rychlé překládání. Slovník je dostupný jako ESD licence (bez CD). Stáhněte si 30denní verzi a slovník vyzkoušejte!

Inovace se dočkala aplikace Lexicon 7, která umožňuje rychlé a pohodlné vyhledávání slov a slovních spojení. Hesla ve slovníku lze vyhledávat oboustranně (bez nutnosti přepínání mezi jednotlivými jazyky), v libovolném tvaru (drcený->drtit, liegt-liegen) a kdekoliv uvnitř dalších hesel (tzv. fulltext). Inteligentní vyhledávání si poradí i se slovy zadanými jen částečně (*plyn->plyn, bioplyn, svítiplyn, meziplyn) nebo s překlepem (feler->Feder, Feuer, Fehler, Fell, Feld). Do slovníku si také můžete vkládat nová vlastní hesla.

Lexicon 7 jednoduše spolupracuje i s jinými programy: můžete si nastavit automatické překládání slova vloženého do schránky nebo slova pod kurzorem myši. Ideální využití této funkce představuje režim mini (překlad slovíčka okamžitě vidíte v malém okně Lexiconu). Nastavit si můžete i jazyk komunikace aplikace (česky, anglicky, slovensky, rusky, italsky nebo španělsky). V příslušném jazyce se zobrazuje také veškerá nápověda.

Lexicon 7 běží na operačních systémech Windows, macOS a Linux. Stáhnete si jej na account.lingea.com, je nutné se registrovat. Jedná se o plnou 30denní verzi, kterou si můžete nezávazně vyzkoušet. Po zakoupení získáte produktový klíč, pomocí kterého slovník aktivujete natrvalo. 

Licence Lexicon 7 je časově neomezená. Produktový klíč můžete použít i pro budoucí aktivace, například při přechodu na nový počítač. Automatická aktivace je velmi jednoduchá a zvládne ji i začátečník v IT (základní údaje vyplní v rámci jedné obrazovky).

Licenci Lexicon 7 lze využívat na dvou zařízeních. Slovník tedy můžete nainstalovat na 2 počítače, používat ho například v rámci rodiny. Pokud plánujete pořídit větší počet licencí pro úřad, školu nebo firmu, pošlete poptávku na multilicence@lingea.cz.

Objednáním této licence kupující výslovně žádá o dodání před uplynutím zákonné čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení. Okamžikem dodání klíče pro aktivaci právo kupujícího od smlouvy odstoupit zaniká.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-7508-566-5
EAN9788075085665
Formátdownload, časově neomezená licence až pro 2 zařízení
Vydání2019, možnost upgrade
  • 99 % zboží skladem
  • 500+ titulů
  • 54 jazyků
  • 27 let zkušeností