Londýn - brožura

Londýn - brožura

Miniprůvodce pro všechny, kdo hlavní londýnské památky už navštívili. Najdete v něm spoustu inspirativních zákoutí. Popisuje moderni kulturní podniky, čtvrtě, akce, které hýbou Londýnem. Obsahuje 37 tipů pro fanoušky umění, architektury, labužníky, milovníky nakupování i netradičních zážitků. Nechybí praktické informace a užitečné appky, které vám pobyt v anglické metropoli zpříjemní. 

ISBN: 978-80-7508-207-7
EAN: 9788075082077
vazba: lepená, měkké lamino
formát: 100 x 262 mm
stran: 16
hmotnost: 36 g
edice: 1
vydání: 25. 3. 2017
Obsah
  • 37 zajímavých míst v Londýně.
  • Praktické informace a užitečné appky.
Doporučujeme
Podrobné informace

Londýn, to nejsou jen Big Ben či obří ruské kolo. Najdete v něm spoustu inspirativních zákoutí, která můžete navštívit. A to přesto, že standardní průvodci je taktně přecházejí mlčením. No ale od toho máte nás, abychom vám je odhalili – a to ve speciální brožurce. Zavedeme vás na bleší trh konající se v areálu bývalého pivovaru Old Truman Brewery, do divokých čtvrtí Soho a Brixton, navedeme vás na nejošklivější budovu v Londýně atd. atd. Užijete si Londýn prostě všemi smysly.

Kniha obsahuje 37 tipů pro fanoušky umění, architektury, labužníky, milovníky nakupování i netradičních zážitků. Nechybí praktické informace a užitečné appky, které vám pobyt v anglické metropoli zpříjemní. 

P.S. Chcete si z Londýna odvézt nějaký ten diplom? Poradíme vám, kde ho získat!