Maďarština slovníček, 2.  vydání

Maďarština slovníček, 2. vydání

Maďarsko-český a česko-maďarský slovník v aktualizovaném kapesním vydání. V knize najdete běžně užívanou slovní zásobu současné maďarštiny. Slovníček oceníte na cestách i při studiu jazyka. Díky malému formátu jej můžete mít pořád u sebe. Kniha má příjemné kulaté rožky.

ISBN: 978-80-7508-523-8
vazba: měkká, lepená vazba, zaoblené rohy
EAN: 9788075085238
formát: 85 x 118 mm
stran: 624
hmotnost: 208 g
edice: 2
vydání: 7. 1. 2020
Obsah
  • 30 000 hesel
  • Současná slovní zásoba
  • Předložkové vazby a praktické příklady
  • Ideální na cesty i ke studiu
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Nový kapesní oboustranný maďarský slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné maďarštiny. Slovníček oceníte nejen na cestách a při práci, ale i při studiu maďarštiny. Pomůže Vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat.

Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste v něm našli nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka. Aby se se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladu a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě.

Věříme, že Vám maďarský slovníček bude užitečným pomocníkem.