Objevuj a poznávej: Dinosauři a prehistorický život

Objevuj a poznávej: Dinosauři a prehistorický život

novinka

Ideální první kniha o dinosaurech a pravěku. Vydejte se s dětmi na cestu časem a poznejte děsivá zvířata, která žila na zemi dávno před námi. Zažijte evoluci od prvních buněk až po strašlivé dinosaury, ohromné rostliny a první savce. Staňte se odborníky na pravěk! Krátké texty jsou doplněny krásnými obrázky. Autor, Dr. Dean Lomax, je paleontolog a popularizátor vědy žijící ve Velké Británii. Kniha je určena pro děti od 7 do 11 let.

ISBN: 978-80-7508-739-3
vazba: pevná, šitá vazba, matné lamino, parciální lak
EAN: 9788075087393
formát: 195 x 255 mm
stran: 96
hmotnost: 568 g
edice: 1
vydání: 17. 5. 2022
Obsah
  • Ohromující svět pravěkých tvorů a rostlin.
  • Fakta a zajímavosti doplněné poutavými ilustracemi.
  • Přílohy: vizuální přehled rostlin a živočichů s výslovností (kde je třeba), slovníček pojmů, rejstřík
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Ideální první kniha pro malé paleontology představuje dětem prehistorická zvířata a rostliny a odhaluje krásy pravěku. Objevte s námi fascinující dávné organismy, zažijte evoluci od prvních buněk až po strašlivé dinosaury, ohromné rostliny, první savce a vývoj člověka. Staňte se odborníkem na pravěk!

Kniha obsahuje více než 40 klíčových druhů v členění podle živočišného nebo rostlinného typu. Nechybí slavný tyrannosaurus, velociraptor, stegosaurus, obrovští mamuti a doba ledová. Poznáte i méně známé organismy, jako hallucigenia, megalodon nebo tiktaalik. Dozvíte se také o vývoji rostlin, vzniku fosilií a vývoji prvních lidí.

Obrázkový rejstřík v příloze poskytne rychlý přehled o všech druzích. Přečíst některé záludné názvy zase pomůže uvedená výslovnost. Vydejte se s dětmi na cestu časem!

Autor, Dr. Dean Lomax, je paleontolog a popularizátor vědy žijící ve Velké Británii.