Objevuj! Lidské tělo

Objevuj! Lidské tělo

Knížka pro zvídavé děti je plná zajímavostí o lidském těle. Pomocí textů a obrázků přibližuje, z čeho se tělo skládá, jak funguje, co všechno dokáže nebo jak umí bojovat s nemocemi. Dozví se o emocích, o důležitosti hygieny a zdravého životního stylu. Na konci knihy najdete slovníček používaných pojmů. Poznejte svět lidského těla! Kniha je určena pro děti od 7 do 11 let.

ISBN: 978-80-7508-725-6
EAN: 9788075087256
vazba: šitá flexovazba, lesklé lamino
formát: 180 x 225 mm
stran: 64
hmotnost: 270 g
edice: 1
vydání: 11. 11. 2021
Obsah
  • Fakta a zajímavosti o lidském těle
  • Slovníček pojmů, rejstřík
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Objevuj! je dětská knížka plná zajímavostí o liském těle a zdravém životním stylu. Je určena pro děti od 7 do 11 let, ale malé přírodovědce a budoucí lékaře určitě zaujme i dříve.

Kniha nabízí fakta, překvapující skutečnosti i nádherné obrázky.  Děti se dozví se, z čeho se tělo skládá a jak fungují jednotlivé orgány. Nebo to, jak tělo umí bojovat s nemocemi, proč je důležitá hygiena, zdravý jídelníček a cvičení.  

Věděli jste, že lidské tělo obsahuje 300 kostí, 24 orgánů, 11 orgánových soustav a minimálně 8 metrů střev?  Kniha vše přehledně přibližuje, kromě základních informací občas zajde více do hloubky, například v popisu buňky, bakterie, imunity nebo dědičnosti. Věnuje se i emocím a s nimi souvisejícími hormony.

Na konci knihy pobaví různé zajímavosti. Následuje slovníček vysvětlující významy používaných slov, který děti využijí i ve škole.