Objevuj a poznávej: Hvězdy a planety

Objevuj a poznávej: Hvězdy a planety

novinka

První kniha pro vesmírné cestovatele. Objevte s dětmi záhadné planety a vzdálené galaxie na dobrodružné cestě vesmírem. Poznejte historii i budoucnost dobývání vesmíru. Seznamte se s vesmírnými loděmi, planetárními vozítky a teleskopy. Staňte se odborníky na sluneční soustavu! Krátké texty jsou doplněny krásnými obrázky a fotografiemi. Autorka, Dr. Parshati Patel, je astrofyzička a popularizátorka vědy žijící v Kanadě. Kniha je určena pro děti od 7 do 11 let.

ISBN: 978-80-7508-741-6
vazba: pevná, šitá vazba, matné lamino, parciální lak
EAN: 9788075087416
formát: 195 x 255 mm
stran: 96
hmotnost: 568 g
edice: 1
vydání: 17. 5. 2022
Obsah
  • Ohromující svět vesmíru a jeho dobývání
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

První kniha pro malé astronomy představuje dětem vesmír, historii jeho poznávání i současné nejmodernější přístroje, které nám umožnují nahlédnout do jeho nejvzdálenějších koutů. Objevte s námi fascinující souhvězdí planet a jejich měsíců, zažijte vesmírné lety a poznejte první kosmonauty. Staňte se odborníkem na sluneční soustavu!

Tato knížka představuje jen zlomek z bezpočtu hvězd, planet a vesmírných těles dosud objevených ve vesmíru a také důležité technologie – nové i staré – využívané při průzkumu vesmíru. Obsahuje přibližně 50 kapitol. Krátké texty jsou doplněny krásnými obrázky a fotografiemi. 

Obrázkový rejstřík v příloze poskytne rychlý přehled o všech planetách, souhvězdích, raketách, sondách, observatořích, dalekohledech a dalších objektech uvedených v knize. Vydejte se s dětmi na objevnou cestu vesmírem!

Autorka, Dr. Parshati Patel, je astrofyzička a popularizátorka vědy žijící v Kanadě.