Česko-německá konverzace EE

Česko-německá konverzace EE

Šikovný kapesní pomocník na cesty i do výuky němčiny. Tato knížečka vám pomůže pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích. U frází je uveden fonetický přepis výslovnosti vhodný i pro začátečníky. Oceníte ji např. na nádraží, v hotelu, na nákupech, v restauraci nebo při poznávání památek. Kniha obsahuje také oboustranný německý slovníček a doporučení na cesty. Prostě spolehlivý pomocník za skvělou cenu!

ISBN: 978-80-7508-190-2
EAN: 9788075081902
vazba: lepená vazba, měkké lamino
formát: 95 x 140 mm
stran: 192
hmotnost: 100 g
edice: 2
vydání: 10. 6. 2016
Obsah
  • 1 200 vět a frází
  • 800 slovíček v tématech
  • 5 000 hesel ve slovníku
  • Výslovnost
  • Doporučení a upozornění
Doporučujeme
Podrobné informace

Tato knížka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích, a to i pokud jste v němčině začátečník. Kniha obsahuje přepis výslovnosti německých frází. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete poznávat památky, bavit se ve městě nebo se vydáte do přírody.

Konverzace je členěná tematicky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný německý slovníček a doporučení na cesty.

Pokud potřebujete podrobnější konverzaci, doporučujeme čtyřbarevnou německou konverzaci zhruba dvojnásobného rozsahu. Zájemcům o hovorovou němčinu doporučujeme slovník slangu IS WAS nebo náš speciální titul, mluvník.