Česko-německá konverzace

Česko-německá konverzace

Moderní tematická konverzace s výslovností, bohatě zpracovaný slovník, přehled gramatiky a praktické informace na cesty vám budou dobrým průvodcem i užitečným pomocníkem. Ať už do Německa nebo Rakouska cestujete pracovně, za zážitky nebo jen projíždíte, vždy využijete tuto kvalitní konverzaci, s jejíž pomocí se snadno domluvíte ve všech běžných situacích.

ISBN: 978-80-7508-185-8
vazba: lepená, měkké lamino, zaoblené rohy
EAN: 9788075081858
formát: 95 x 140 mm
stran: 352
edice: 4, 2016
vydání: 9. 5. 2016
ebook format: epub, 1. vyd.
Obsah
  • 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech
  • 8 000 hesel ve slovníku (pouze v knize)
  • Doporučení a upozornění
  • Přepis výslovnosti všech frází
  • 13 stran gramatiky, 23 stran praktických informací o zemi
  • Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Německy mluvící země jsou našimi nejbližšími sousedy, Rakousko je navíc oblíbeným cílem cyklistů i lyžařů. Ať už do těchto míst cestujete pracovně, za zážitky nebo jen projíždíte, vždy využijete kvalitní tematickou konverzaci, s jejíž pomocí se snadno domluvíte v základních i nouzových situacích. Bohatě zpracovaný slovník, přehled gramatiky a praktické informace vám budou dobrým průvodcem i užitečným pomocníkem.

Konverzace je členěná tematicky. Nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (číslovky, udávání času, nápisy, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), pasová kontrola, ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Najdete v ní klasické fráze vhodné do výuky i na cesty, ale také nejnovější slovní zásobu z oblasti internetu a digitálních technologií.

Konverzace dobře poslouží i samoukům a studentům němčiny k rozvoji německé tematické slovní zásoby. Pokud ale hledáte obecnější konverzaci do výuky, doporučujeme nový titul Studijní konverzace němčina. skvělým doplňkem pro budování slovní zásoby je Německý tematický slovník.