Nová řada příruček Vstříc úspěchu

Letos máme možnosti cestování do zahraničí poněkud omezené, proto jsme pro vás namísto průvodců po nových destinacích připravili novinku ze zcela jiného soudku: řadu, kterou jsme nazvali Vstříc úspěchu. Je určena začínajícím manažerům, zaměstnancům a podnikatelům, užitečné rady a tipy zde však najde každý a využije je i v osobním životě. Knihy odráží zkušenosti autorů, kteří ze své praxe popisují, jak si člověk může v pracovním i soukromém životě vše uspořádat tak, aby zvládal situace bez stresu, předcházel konfliktům a byl úspěšný manažer, personalista, kolega, podnikatel nebo prezentátor.

Knihy vám určitě pomohou získat větší sebedůvěru a lépe se vyjadřovat. Díky konkrétním radám a praktickým cvičením lépe porozumíte lidem, snadněji navážete kontakt a naučíte se efektivněji komunikovat i s problematickými kolegy. Příručky vám také poradí s tvorbou prezentací a s vystupováním na veřejnosti – abyste snadno upoutali pozornost a předali posluchačům jasné a přesvědčivé sdělení. Osvědčené techniky vám umožní dát řád svému času, uspořádat si priority a plnit či delegovat úkoly tak, abyste vše zvládli v termínu a bez zbytečných komplikací.

Narozdíl od podobných příruček tohoto typu jsou knihy Vstříc úspěchu psány velmi srozumitelně, informace předávají záživnou a vtipnou formou, přehlednosti přispívá mimo jiné dvoubarevné zpracování. Čtení vám proto půjde skoro samo a bude vás bavit. Jednotlivé kapitoly doplňují ukázkové dialogy, techniky, praktická cvičení, šablony a užitečné tipy, které můžete průběžně zkoušet a modifikovat. Uvidíte, že se k nim budete rádi vracet.

Tak kterou příručkou začnete?

Jak si lépe zorganizovat čas Jak vycházet s problematickými lidmi Zlepšete komunikaci Zlepšete prezentační dovednosti