Nové průvodce na cesty

Na letošní léto jsme pro vás připravili další sadu průvodců za poznáním, dobrodružstvím i relaxací. Vychází už v polovině července!

Praktické kapesní průvodce představují to nejzajímavější z dané destinace. Přitom nezatíží vaši kapsu, doslova ani přeneseně. Oceníte je při toulkách městem i jako zdroj inspirace pro výlety do okolí. Novinkou jsou průvodce do Edinburghu a po Bulharsku. Nejočekávanější přírůstkem je nové vydání průvodce Petrohradem, kam míří stále více turistů. Roste také obliba slunné a temperamentní Andalusie, i tuto destinaci u nás najdete v aktualizovaném vydání.

Edinburgh Edinburgh Andalusie Petrohrad

Průvodce z řady Víkend se více soustředí na zážitkovou turistiku. Přináší nový pohled na známá místa. Najdete zde srdeční záležitosti autorů a doporučené prohlídky. Poradíme vám, jak si užít každý den naplno, co opravdu vidět, kde nakoupit, kde si odpočinout a na čem si pochutnat. Ve všech knihách najdete podrobnou rozkládací mapu a základní slovníček. Nechte se unést atmosférou a vychutnejte si s námi každou minutu své dovolené! Užijte si krásy Korsiky, poznejte Janov a Ligurské pobřeží nebo elegantní Milán. Nebo se podívejte na Petrohrad francouzskýma očima.

Janov Korsika Milán petrohrad

Po kliknutí na obálky se dozvíte podrobnosti, můžete si prohlédnout i ukázkové stránky. Chcete mít podrobný přehled o naší aktuální nabídce průvodců? Sledujte aktuální informace na www.lingea.cz.

Přejeme všem krásné a pohodové léto.

Vaše Lingea