Andalusie a Costa del Sol - 2. vydání

Andalusie a Costa del Sol - 2. vydání

Aktuální průvodce do kapsy nabízí přehled těch nejzajímavějších míst a zážitků pro celou rodinu. Užívejte si průzračné moře nebo se vydejte do vnitrozemí: Andalusie dokáže okouzlit každého. Kniha obsahuje také praktické turistické tipy, odkazy na zajímavé akce a malý gastronomický slovníček. Na vnitřní staně obálky najdete mapu Andalusie a centra Granady, Malagy, Sevilly a Cordóby.

ISBN: 978-80-7508-418-7
vazba: měkká, šitá vazba s klopami, lesklé lamino
EAN: 9788075084187
formát: 105 x 144 mm
stran: 144
hmotnost: 180 g
edice: 2
vydání: 20. 7. 2018
Obsah
  • TOP 10 zajímavostí a ideální výlet po Andalusii. Malaga, bílá města, Sevilla, Cádiz, Gibraltar a další.
  • Tipy na zážitky: užívejte si průzračné moře nebo se vydejte do vnitrozemí.
  • Poznejte místní kulturu. Kalendář akcí, slavnosti, flamenco, býčí zápasy.
  • Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat.
  • Mapy na klopách obálky: Andalusie, Sevilla, Granada, Córdoba, Malaga.
Galerie
Doporučujeme
Podrobné informace

Andalusie je jedna z nejživějších a nejkosmopolitnějších rekreačních lokalit na světě, která nabízí aktivity od koupání v moři až po lyžování. Pláže jsou úžasné a sluníčko celoročně svítí zhruba devět dnů z deseti. Stále více návštěvníků na nějaký ten den opustí pláže a zamíří do nádherných měst a městeček ve vnitrozemí nebo za přírodními krásami národních parků. Malaga, Ronda, Gibraltar, Sevilla, Córdoba, Granada nebo některý z národních parků – to mohou být cíle i vašich výletů. 

Všechna přímořská letoviska nabízejí pro turisty představení flamenca. Mohou být docela zábavná, ale je to vždy spíše šoubyznys než opravdové flamenco. Poznat pravé flamenco – to znamená poohlédnout se po barech a malých klubech v Málaze, Granadě či Seville. Costa del Sol je také skvělým místem pro rodiny s dětmi. Kromě cachtání v moři a stavění hradů z písku se zde mohou starší děti naučit základům jachtingu, windsurfingu a vodního lyžování. Navštivte například vodní parky v Mijas a Torremolinos.

Náš průvodce nabízí přehled těch nejzajímavějších míst a zážitků pro celou rodinu, pomůže vám také s plánováním dovolené. Najdete v něm také praktické turistické tipy, odkazy na zajímavé akce a malý gastronomický slovníček. Na klopách obálky najdete mapu Andalusie a centra Granady, Malagy, Sevilly a Cordóby.